Activer friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

22 tipů, jak začít budovat activer friteza, po kterém jste vždycky toužili

Zde bychom vás rádi zároveň upozornili, že příprava pokrmů v horkovzdušné activer friteza trvá déle, než v klasickém VAR1 hrnci. Bez námahy a výčitek svědomí si tak můžete každý den dopřát to, co vám opravdu chutná.

Můžete si tedy nastavit, kdy chcete mít pokrm připraven. Narazíte ale také i na modely s kapacitou až 10 l.

SENCOR SFR 5400WH je vybaven dotykovým ovládacím panelem, 12 volitelnými programy a časovým spínačem. Pokud jste typem, který při vaření zapomíná na jídlo, může být fritéza s digitálním odpočítávacím časovačem a bzučákem skvělá volba.

Jak snadno zvládnout každou activer friteza výzvu pomocí těchto tipů

V naší nabídce najdete klasické activer friteza hrnce, ale třeba imultifunkční hrnce, se kterými je vaření opravdovou hračkou. To vám umožní dokonale nastavit přesnou teplotu pro různé druhy pokrmů.

Navíc jídlo vždy vkládáte do už rozpáleného oleje. Na našem e-shopu najdete hned dvě varianty horkovzdušné fritézy.

Maso dochuťte obvyklým způsobem kořením, bylinkami, smetanou, přidejte vejce. Většinou vám totiž bude stačit polévková lžíce na zvlhčení a o zbytek se postará horký vzduch.

3 jednoduché tipy od activer friteza, jak získat náskok před konkurencí

Dynamické activer friteza mají vnitřní nádobu doplněnou o lopatku nebo rameno, které s pokrmy při VAR1 otáčí. Níže najdete tipy, které by vám mohly při výběru výrazně pomoci.

Horkovzdušné fritézy jsou poměrně novým typem fritéz. Co by naopak nikdy do fritézy přijít nemělo jsou polévky nebo tekutiny všeobecně.

Z toho důvodu je lepší větší množství jídla připravit ve více várkách. Ve fritéze od značky Clatronic připravíte mnoho chutných jídel.

Severin friteza
Horkovzdusna friteza s lopatkou
Friteza elektro world
Friteza gallet
Friteza 3l
Horkovzdusna friteza switch on
Friteza bez olej
Friteza eta nerez