Air friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co je air friteza a jak funguje?

air friteza koše – Existují různé velikosti a hloubky košů a každý typ se hodí na něco. Fritéza je ideálním pomocníkem pro zdravé smažení s…

Někteří uživatelé ale nejsou z obalovaných pokrmů příliš nadšeni. Uvidíte tak přesně, co se s tímto přístrojem děje, a jak a co aktuálně dělá.

Slabinou pak velké rozměry a podle uživatelů také příliš stručný návod. Umožní vám nastavit čas přípravy pro konkrétní pokrmy tak, aby se připravily akorát.

Pokud je air friteza tak hrozné, proč to statistiky neukazují?

K přípravě air friteza pokrmů postačí opravdu minimální množství tuku, přebytečný tuk pak odkapává do speciální misky. Výše uvedené gastro vybavení Vám umožní připravit a podávat opravdové American Crispy Chicken.

Přece jen by bylo poměrně nepraktické při každém použití vytahovat prodlužovací šňůru. Profi fritézy jsou pro restaurace a další gastro provozy jedny z nejdůležitějších přístrojů, na kterých se rozhodně nevyplatí šetřit.

Chcete-li předejít popáleninám během přípravy jídla, izolace všech vrstev fritézy by měla být samozřejmostí. Vhodné je používat oleje s nízkým kouřovým bodem – například sojový olej.

Jak snadno zvládnout každou air friteza výzvu pomocí těchto tipů

I když do air friteza koše najednou nandáte například více kuřecích stehýnek, nepřipraví se rovnoměrně a dokřupava. Horkovzdušná fritéza se čtyřmi možnostmi přípravy pokrmů vám umožní připravit si smažená jídla v mnohem zdravější verzi.

Můžete si tak zakoupit horkovzdušnou fritézu s halogenovým světlem. Sortiment se pro vás snažíme neustále rozšiřovat.

Díky tomu je možné kromě přípravy hranolků a jiných známých příloh také jednoduše péci, opékat a grilovat maso, zeleninu a další pokrmy. Horkovzdušné fritézy Philips se svojí přijatelnou cenou a hezkým designem rozhodně neudělají ostudu u vás v kuchyni.

Friteza tefal actifri
Friteza fagor
Friteza filtr
Friteza profi
Kuchařka horkovzdušná friteza
Friteza eta 3166
Bezolejovy fritak
Clatronic friteza