Alza horkovzdušná friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Na co jste se měli zeptat svých učitelů alza horkovzdušná friteza

Firma Tefal vyrábí alza horkovzdušná friteza hrnce s možností smažení, grilování i pečení. Plynový hořák – Některé modely plynových fritéz nemají v balení zdroj ohřevu.

S 5,5 litry je taktéž vhodná pro přípravu většího množství jídla (až 1,5 kg). V návodu se pak dozvíte podrobnější informace například na přípravu masa, zeleniny či sladkých pokrmů.

Ta se liší nejen produkt od produktu, ale také podle typu připravované suroviny. Pokud touto funkcí fritéza nedisponuje nebo vám nastavené programy nevyhovují, můžete si teplotu nebo čas nastavit podle vašich požadavků manuálně.Zároveň toto těleso musí být schopno plnit úlohutopného tělesa trouby, ve kterou je většinou možné horkovzdušnou fritézu proměnit.

Co si myslí přední odborník v oboru o alza horkovzdušná friteza.

Abychom našemu tělu tolik neškodili, můžeme vyměnit smažení a alza horkovzdušná friteza v oleji za přípravu horkým vzduchem. Fungují, většina modelů dokáže připravit jídlo bez jediné kapky oleje.

Copyright © 2007–2022, Heureka Group a.s., všechna práva vyhrazena.Pokud využíváte fritézu často, budou se vám hodit různé typy košů. Pokud najednou připravujete větší množství jídla, oceníte fritézu o objemu 3 až 7 l.

Věnuje se velkým i malým kuchyňským spotřebičům, od mixérů po lednice. Smažák z horkovzdušné fritézy je bez oleje stejně křupavý jako ten z klasické fritézy.

Co můžete právě teď udělat s alza horkovzdušná friteza?

Inovativní kuchyňský pomocník dokáže alza horkovzdušná friteza na jedné lžíci oleje, či dokonce úplně bez oleje. Podívejte se, co jednotlivé procentní hladiny znamenají.

U lepších a dražších horkovzdušných fritéz se setkáte s mnohem lepšími funkcemi než u levnějších modelů. Výkonná nerezová fritéza se smaltovanou nádobou, vyjímatelným topným tělesem a plynulou regulací teploty oleje (150–190 °C).Halogenové infračervené topné těleso je zárukou rekordně rychlé a přitom zdravé přípravy zeleniny, ryb nebo masa.

Fritézy jsou vybaveny výpustnými kohoutky pro snadnou výměnu oleje. Nastavení požadované teploty, času, či programu se provádí pomocí různých koleček či tlačítek.

Parní friteza
Delonghi friteza
Friteza rohnson
Parní friteza
Horkovzdusna friteza klarstein
Friteza na jeden litr oleje
Horkovzdušná trouba friteza
Horkovzdusna friteza test