Ambiano friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

ambiano friteza funguje pouze za těchto podmínek

Můžete v ní pohodlně připravit jídlo nejen ambiano friteza ale i grilováním a pečením, a to bez použití tuku. Čím je příkon vyšší a objem menší, tím rychleji bude fritéza nahřátá.

Další vlastností, která stojí za pozornost, je velikost tzv. Jednotlivá jídla jsou v horkovzdušné fritéze připravována při nižší teplotě.

Za rychlou lze považovat fritézu, která je připravena k použití do 3 minut po zapnutí. Fritézy jsou vyrobeny z nerezové oceli s lisovanou vanou z oceli AISI 304.

5 důvodů, proč je ambiano friteza ztráta času

V tomto modelu je možné grilovat, péct a samozřejmě i ambiano friteza. Díky těmto prioritám si zakoupíte vzhledné modely fritéz, které vám budou sloužit po mnoho let.

Nezapomeňte na dobrý víno k večeři, klidne i z vaši vlastní vinotéky. Zároveň množství ohřívaného vzduchu se tak výrazně nemění s rostoucí množstvím připravovaného jídla.

Pracuje s teplotami v rozmezí od 50 do 220 stupňů. Navíc můžete využít i funkci rozmrazování či keep warm, která udrží vaše jídlo v teple i po dokončení.

10 ambiano friteza tipů, které byste měli znát

V tomto modelu je možné grilovat, péct a samozřejmě i ambiano friteza. Horkovzdušné fritézy mají zpravidla nižší příkon, a tedy i spotřebu energie.

Do nádoby s nepřilnavým povrchem lze dávkovat olej podle potřeby. I když vypadá fritéza na první pohled velice dobře a i cena vypovídá o tom, že by měla být dobře vybavená, její parametry nepatří k nejlepším.

Maximálně se vám přihodí, že potraviny nedopečete tak, jak požadujete, což obnáší pouze to, že na pokrm ještě pár minut počkáte. V případě potřeby vám naši zaměstnanci zajistí také objednávku či doručení zvolených výrobků.

Teplovzdusna friteza delimano
Horkovzdušná frítéza tefal
Horkovzdušná friteza domo
Recepty friteza delimano
Friteza na 1 l oleje
Friteza horkovzdusna
Friteza na lzici oleje
Friteza power airfryer xl