Azura friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 atraktivních způsobů, jak zlepšit azura friteza.

V nabídce MAKRO naleznete široký sortiment profesionálních azura friteza zařízení v rozličných provedeních určených pro všechny typy gastronomických provozů. V této cenové hladině máte již o něco lepší vybavenost tohoto zboží – horkovzdušných hrnců.

Základní modely fritéz mívají přednastavenou teplotu zpravidla na 190 °C, popřípadě na dvě teploty, mezi nimiž můžete přepínat. Hodně fritéz s horkovzdušnou technologií umí smažit již na jedné lžíci oleje.Díky naší přehledné tabulce si vyberete nejlepší fritézu podle toho parametru, který je pro vás nejvíce klíčový.

Co se týče materiálu, většina horkovzdušných fritéz je na tom dosti podobně.Můžete se ale setkat i s nerezovou variantou s nepřilnavou úpravou. Ty nejmenší modely jsou určeny například jen pro něco kolem 350 gramů, ty rodinné už pak zvládnou i 1,5 kilogramů a více najednou.

Jak vyrobit azura friteza?

Disponuje menším výkonem W a také menším objemem azura friteza nádoby, která má kapacitu pouze 1,5 litru. Oceňujeme také rychlost nahřátí oleje a speciální systém cirkulace vzduchu pro omezení zápachu.

Její vnitřní nádoba má totiž velký objem, připravit v ní můžete najednou až 1,7 kg potravin. Dobrý den, to se bohužel takto na dálku špatně určuje.

Po vašem kliknutí na odkaz “Zobrazit v obchodech” vás přesměrujeme na porovnávací web Heureka. Pomocí předem nastavitelného programu můžete připravit rychle a cíleně ty nejrozmanitější potraviny.

5 způsobů, jak získat více azura friteza a přitom utratit méně

azura friteza grilování, opékání, pečení, smažení, dušení, ohřívání, rozmrazování a udržování teploty. Jídlo je připraveno rovnoměrně a s dobrými výsledky.

Fritéza vás po uplynutí dané doby upozorní prostřednictvím zvukové signalizace. Každopádně však platí, že menší fritézy s kapacitou do 1 kg pohodlně vystačí pro jednotlivce či pár.

Pokud se rozhodnete pro model s displejem, zobrazí vám přehledně všechny důležité informace. Disponuje objemem 12 l a 16 přednastavenými programy.

Horkovzdusna friteza kucharka
Sencor sfr 5320
Tefal mini friteza
Vzdusna friteza philips
Fritéza pro
Bezolejovy friteza
Bezolejova friteza
Fritéza nedis