Bauer friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Tajemství úspěchu bauer friteza

Ale pokud budete dodržovat správnou teplotu bauer friteza bude stačit i běžná VAR1. Multifunkční fritéza a hrnec patří do každé moderní kuchyně.

Díky nepřilnavé povrchové úpravě můžete vnitřek vyčistit bez škrábání. Multifunkční zařízení umožňují přípravu pokrmů pomocí horkého vzduchu, páry nebo jejich kombinace.

Mnohdy se setkáte s přehledným LCD displejem, jednodušší zařízení lze ovládat pomocí otočných koleček nebo knoflíků. Hranolky – Velká část z vás si jistě horkovzdušnou fritézu pořizuje kvůli přípravě bramborových hranolků.

2 způsoby, jak použít bauer friteza, abyste se stali pro zákazníky neodolatelnými

Disponuje menším výkonem W a také menším objemem bauer friteza nádoby, která má kapacitu pouze 1,5 litru. Taková bude příprava vašich oblíbených pochoutek s naší novou horkovzdušnou fritézou PHAF 5000.

Nevýhodou je, že tato fritéza nemá možnost čištění v myčce na nádobí. DOMO DO 513 FR je horkovzdušná fritéza vhodná zejména pro početné domácnosti.

Budete fritézu po každém použití uklízet někam do zadní skříňky? Spolu s cenou se zvyšuje také výbava přístrojů.

10 bauer friteza tipů, které byste měli znát

bauer friteza nádoba pracuje nanejvýš efektivně a ihned se rozehřeje na provozní teplotu. Teplotu je možné nastavit v rozmezí 50 – 200°C.

Horkovzdušné fritézy jsou poměrně novým typem fritéz. Fritéza vás po uplynutí dané doby upozorní prostřednictvím zvukové signalizace.

Fritéza bez oleje TEFAL EASY FRY XXL EY701 EY701D15. Jednotlivá jídla jsou v horkovzdušné fritéze připravována při nižší teplotě.

Horkovzdusna friteza princess
Friteza s filtrem
Friteza 400v
Phillips friteza
Friteza malá
Digitalni friteza
Horkovzdusna friteza klarstein
Friteza deluxe