Bezolejova fritéza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Pokud je bezolejova fritéza tak hrozné, proč to statistiky neukazují?

Tento typ bezolejova fritéza funguje tak, že během VAR1 k rotaci koše,přičemž dno je nakloněné. Když máte raději štavnatější steak ve vlastní šťávě – doporučujeme sous vide vakuové vaření.

Vhodné je používat oleje s nízkým kouřovým bodem – například sojový olej. Vybavená je možností nastavení teploty a času vaření.

Cenu horkovzdušných fritéz je srovnatelná s cenou, za kterou je možné koupit například multifunkční hrnce nebo jiné chytré elektrické hrnce. Připravovat v nich můžete jak čerstvé, tak i mražené potraviny.

Proč je bezolejova fritéza špatné?

bezolejova fritéza hrnce si můžete vybrat podle barvy, velikosti, tvaru nebo například značky. Má všechny přednosti tlakové fritézy s tím, že její obsluha je jednodušší a rychlejší (není potřeba ji zavírat kvůli tlaku).

Umožňuji snadnou přípravu perfektního jídla, která stojí jen zlomek času, a navíc vás bude bavit. Některé fritézy mají okénko na kontrolu smažených potravin.V některých fritézách můžete připravovat najednou více druhů pokrmů, které vyžadují odlišný čas přípravy.

Vnitřní nádoba je vyjímatelná a umožňuje mytí v myčce nádobí. Jedná se o statickou variantu, jejíž příkon je 1800 W.

2 způsoby, jak použít bezolejova fritéza, abyste se stali pro zákazníky neodolatelnými

Díky horkovzdušnému systému bezolejova fritéza budou vaše pokrmy obsahovat až o 80 % méně tuku než kdybyste používali běžný VAR1 hrnec s potřebou použití oleje. Jak už název napovídá, tento typ fritézy je vybavený halogenovým světlem, které vytváří teplo a dokáže tak uvařit, usmažit či ogrilovat vložené potraviny.

Přítomnost tohoto filtru prodlužuje dobu používání jedné dávky oleje. Funkcí automatického míchání jsou vybavenédynamické horkovzdušné fritézy.Během vaření tak budete moct všechno nechat na fritézu, která jídlo promíchá za vás.

Právě pro její velký objem si fritézu oblíbilo mnoho zákazníků. S použitím kvalitního oleje si můžete vychutnat domácí hranolky, cibulové kroužky, koblihy, langoše, ale i šťavnatý řízek.

Heureka teplovzdusna friteza
Friteza eta 3166
Friteza nehreje
Friteza fx0a1
Friteza bez oleje philips
Olejovy filtr friteza
Friteza delimano forum
Horkovzdusna friteza globus