Bezolejovy friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak učit bezolejovy friteza lépe než kdokoli jiný

Celkem fajn je to i při bezolejovy friteza hrncích, které mají topné těleso ponořené v oleji – spirála se dá vyjmout a nádoba umýt iv myčce. Přístroj má časovač, cirkuluje horký vzduch a nádoba je vhodná do myčky.

Každopádně jak už název napovídá, tyto spotřebiče primárně fungují na principu horkého vzduchu, díky němuž je možné připravit pokrmy s minimálním množstvím tuku. Jeho hodnota totiž uvádí, jak moc je spotřebič výkonný a rychlý.

Kromě zdravého smažení v ní můžete péct, grilovat, rozmrazovat nebo i sušit. Rozhodli jsme se, že vyzkoušíme kuchyňského pomocníka, kterému pro uvaření těchto «dobrůtek» stačí jen lžička oleje.

Chcete více peněz? Spusťte bezolejovy friteza

Údržba horkovzdušné bezolejovy friteza není nijak složitá, základem je důkladné mytí VAR1 hrnce či mřížky. Ty mohou být základem pro taková jídla, jako jsou kuřecí burger nebo tortilla se smaženým kuřetem.

Jestliže se rozhodnete pro mraženou variantu, vyberte z regálu v obchodě ty hranolky, které jsou určené pro přípravu v troubě. V případě, že by dosáhla hraničních hodnot, přístroj automaticky vypne, aby nedošlo k jeho poškození a ke vznícení oleje.Podle toho pak zvolte i délku přívodního kabelu.

Pro snadné a jednoduché čistění mají odnímatelný ovládací panel s topným tělesem a vanu. Moderní horkovzdušné fritézy mají také funkci pečení a grilování.

Můj cíl týkající se bezolejovy friteza a jak ho dosáhnu

bezolejovy friteza hrnce se vám budou hodit při přípravě oběda i večeře. Nádoba má průhled, kterým lze díky světlu velmi dobře pozorovat proces přípravy.

Horkovzdušná fritéza vám usnadní a zároveň zpříjemní domácí vaření a také ušetří i váš drahocenný čas. Horký vzduch je uvnitř fritézy rovnoměrně rozháněn ventilátorem.

V neposlední řadě je užitečné také průhledné víko, díky kterému uvidíte, v jakém stavu přípravy se aktuálně pokrmy nacházejí. Izolace patří k bezpečnostním prvkům fritézy, o nichž byste se měli při nákupu informovat.

Friteza ff1000 tefal
Friteza v akci
Kucharka friteza
Horkovzdušna friteza recepty
Tefal friteza
Topshop friteza
Horkovzusna friteza
Friteza dms hf 32