Beztukova friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Srovnání dvou beztukova friteza reklamních strategií

Na rozdíl od klasického beztukova friteza hrnce se horkovzdušná VAR1 snadno čistí. Pokud si myslíte, že ve fritéze můžete připravit pouze tradiční řízky, hranolky, smažený sýr, či filé, tak se ochuzujete o několik kulinářských zážitků.

Vždyť kdo by si jednou za čas rád nepochutnal na smaženém řízku, obalovaném květáku nebo domácích hranolkách? Díky kapacitě 3 litry, která postačí na 1 kilogram potravin, se ke stolu může posadit celá rodina – a příprava je rychlá.

Za tento komfort ale zaplatíte několik set korun navíc. Pokud však chcete sáhnout po zdravější variantě, zvolte horkovzdušnou fritézu.Tohle je velice častá otázka a zároveň nejčastější obava při nákupu horkovzdušné varianty.

beztukova friteza A láska mají 4 společné věci

Nezapomínejte také na rozměry vaší horkovzdušné beztukova friteza / VAR1 hrnce. Časovač je u tohoto typu spotřebiče téměř nezbytnou záležitostí.

Philco PHAF 5000 je vybavena dotykovým ovládáním a elektronickou regulací.Fritéza Tefal FX připraví vaše oblíbené jídlo za pár minut a sminimálním množstvím oleje. V horkovzdušné fritéze se dají jídla připravovat bez tuku nebo s nízkým obsahem tuku.

Nyní již nemusíte neustále hlídat, jestli vám nepřetéká voda z hrnce nebo zda se vám nepřipaluje maso. Obvykle příprava trvá déle než klasické fritéze.

Taktika vítězství beztukova friteza

Dozlatova smažené hranolky, řízky nebo třeba obalovaný květák vykouzlí beztukova friteza hrnec během chvilinky. V dnešní době už se naštěstí nemusíme bát škodlivin z přepáleného tuku.

Navíc si k horkovzdušné fritéze můžete dokoupit i další příslušenství, které vám smažení bez tuku ještě více usnadní. Mám nyní zdravotní problémy a musím vše teplé, jídla i nápoje a dokonce i ovoce.

Od smaženého kuřete po koblihy, neodolatelná kombinace křupavého exteriéru a vlhkého interiéru je vše díky klasické fritéze. Jedná se tedy opravdu o multifunkční přístroje.

Horkovzdusna friteza rizky
Horkovzdusna friteza smazeny syr
Friteza bez tuku
Friteza na 1 l
Klarstein recenze friteza
Friteza tefal actifri
Friteza tefal fr510170
Friteza tefal oleoclean