Bosch friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Srovnání dvou bosch friteza reklamních strategií

Jejich úkolem jeohřívat vzduch na danou teplotu a rozhánět ho po celém vnitřním hrnci, aby došlo k rovnoměrnému bosch friteza. Podle čeho se při nákupu fritézy řídit, abyste do své domácnosti vybrali ten nejvhodnější model?

V rozhodování vám pomůžou stránky, které vznikají právě za tím účelem, aby spotřebitelé získali co nejširší přehled. Horkovzdušná fritéza je skvělým pomocníkem do kuchyně, když hledáte zdravější variantu smažení bez použití litrů oleje.

S fritézou se vyhnete dlouhému stání u sporáku a vše vysmažíme najednou a pohodlně. Na hranolky a řízky bude stačit menší elektrická fritéza.Pokud ji budete používat často, můžete ji klidně nechat stát na kuchyňské lince.

Jaké je nejlepší bosch friteza?

Přístroj slouží ke smažení a pečení zcela bez přítomnosti oleje, takže odpadá charakteristický zápach i nezdravé přepálení bosch friteza olejů. Méně známá značka zabývající se spotřebiči pro domácnost ve svém portfoliu jen pár modelů fritéz, ale vybrat si můžete z různé úrovně parametrů i cen.

Možnosti jsou neomezené – můžete ji použít na přípravu oblíbených jídel, které jsou obvykle smažené, restované, pečené nebo grilované. Veškerou manipulaci a očistu přístroje musíme provádět až poté co přístroj vystydnul, aby nedošlo k poškození přístroje a ohrožení vašeho zdraví.

Není však vhodné omezovat tuky pod 20 % denního kalorického příjmu. A to proto, že kromě drátěného koše musíte do hrnce vložit ještě topnou spirálu, která bude olej ohřívat.

5 věcí, které můžete udělat TEĎ bosch friteza

Horkovzdušná bosch friteza PHAO 1000 vyčnívá nad klasické spotřebiče v této kategorii, kromě VAR1 horkým… Výrobci reagují na neutichající poptávku po zdravějším smažení.

Vícečlenná rodina by určitě měla sáhnout po kapacitně větší fritéze – to znamená 2 kg a více. Clatronic je na našem trhu již známou značkou po několik let, která si získala na oblibě u českých zákazníků.

Fritézy jsou vyrobeny z nerezové oceli s lisovanou vanou z oceli AISI 304. Pořizovací cena horkovzdušných je vyšší než cena klasických fritéz, avšak náklady na provoz jsou nepochybně nižší.

Horkovzdusna friteza video
Friteza philips
Elta friteza
Elektricka friteza
Parni friteza
Silvercrest friteza navod
Fritéza 8l
Friteza dms hf 32