Bravo friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

3 jednoduché tipy od bravo friteza, jak získat náskok před konkurencí

Horkovzdušnou bravo friteza předehřejte na 200 °C a trojúhelníky (ideálně po 5 ks) VAR1 3 – 4 min. Jestli patříte k těm, kteří v kuchyni tráví každý den i několik hodin, možná by stálo za to poohlédnout se po dražší horkovzdušné fritéze.

Clatronic je na našem trhu již známou značkou po několik let, která si získala na oblibě u českých zákazníků. Tesla AirCook Q60 XL je vybavena 8 předprogramovanými funkcemi, 60min časovačem a možností nastavení teploty od 40 do 200 °C.

Horkovzdušné fritézy mají zpravidla nižší příkon, a tedy i spotřebu energie. Horkovzdušná fritéza Sencor SFR 3220 WH s LED displejem je designově zajímavým kouskem.

Fascinující bravo friteza taktiky, které mohou pomoci rozvíjet vaše podnikání

Tlačítkem zvednete bravo friteza koš z oleje a přes okénko zkontrolujete míru usmažení, aniž byste museli VAR1 otevřít. Ty nejmenší modely jsou určeny například jen pro něco kolem 350 gramů, ty rodinné už pak zvládnou i 1,5 kilogramů a více najednou.

I když je u horkovzdušných fritéz pach minimální, může se přeci jen objevit. Dalším typem příslušenství můžou být kleště či rošty.

Horkovzdušná fritéza, příprava pokrmů na minimu oleje nebo zcela bez oleje, 9 automatických nastavení, nastavitelná teplota, časovač. Některé spotřebiče dále disponují předvolenými programy, které jsou speciálně navržené pro konkrétní druh potravin.

Co je bravo friteza a jak funguje?

Ale nebojte, bravo friteza hrnec bez oleje si příliš vaší pozornosti nežádá. Dobrý den, principem jde o dva velmi podobné spotřebiče.Výhodou horkovzdušných fritéz je rychlejší nahřátí menšího prostoru, což se však také projeví sníženou kapacitou.

V polovině smažení koš otevřete a hranolky promíchejte. Nelze paušálně říci, jak často se musí měnit tuk z fritéz.

Tuto fritézu si zakoupíte za cenu kolem Kč s DPH a naleznete ji skladem ihned v mnoha obchodech.Je to extrémně užitečný doplněk do každé kuchyně. Redakčním testem prošla fritéza Tefal ActiFry Family.

Kos do fritezy
Fritéza bez oleje
Friteza na smažení bez tuku
Recepty teplovzdusna friteza
Friteza levně
Tristar friteza
Horkivzdusna friteza
Friteza phillips