Catler friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Zjistěte, jak přesně jsme minulý měsíc provedli catler friteza

Tato japonská značka má ve své nabídce široké spektrum produktů a mezi nimi nechybí ani catler friteza hrnce. I s těmi nejlevnějšími fritézami můžete dosáhnout velice dobrých výsledků.

Jestli patříte k těm, kteří v kuchyni tráví každý den i několik hodin, možná by stálo za to poohlédnout se po dražší horkovzdušné fritéze. Nevýhodou tohoto modelu je, že žádné jeho části nelze umývat v myčce nádobí a také že nemá žádné speciální programy či příslušenství.

U klasických typů fritéz se jídlo připravuje vložením do horkého oleje, který pokrm usmaží. Moderní fritézy přinášejí možnost vylít olej přes vylévací trubičku, takže způsob výměny oleje je čistší a rychlejší.

Proč to dělám catler friteza a doporučuji vám, abyste to dělali také

Jsem vybavena pěti přednastavenými programy pro klasické catler friteza díky kterým můžete snadno připravit různé typy potravin bez nutnosti nastavení času a teploty. V neposlední řadě je užitečné také průhledné víko, díky kterému uvidíte, v jakém stavu přípravy se aktuálně pokrmy nacházejí.

Rotace probíhá tak, aby byl pokrm v oleji ponořen pouze zčásti. Nebo nás navštivte v jedné z našich mnoha poboček Möbelix a nechte si poradit na téma kuchyně a kuchyňské spotřebiče včetně fritéz od našich odborníků na kuchyně.

Opět vám umožní připravovat jídlo bez přidání oleje. Při podezření na závadu fritézy uděláte nejlépe, když kontaktujete přímo výrobce.

Na co jste se měli zeptat svých učitelů catler friteza

catler friteza nebo VAR1 hrnec (hovorově friťák) umožňuje nejen smažení, ale také horkovzdušnou přípravu jídla. Abyste mohli připravit doslova cokoli, můžete regulovat teplotu fritézy od 80 do 200 °C.Líbivý a funkční design ocení každý a fritéza se díky tomu bude v kuchyni skvěle vyjímat.

Proto není úplně jednoduché si vybrat tu nejlepší fritézu. Sencor fritéza SFR 8200SS, nebo chcete-li «friťák».

Fritéza má navíc kvalitní pachový filtr, takže po smažení nebudete muset prát záclony, abyste z nich dostali zápach ze smažení. Vesavěný časovač a nastavitelná teplota až do 190 °C pro pohodlné používání.Navíc k dražším modelům budete potřebovat dokoupit příslušenství, abyste mohli použít všechny jejich funkce.

Friteza nova
Horkovzdusna friteza jak funguje
Tefal friteza uno
Co to je horkovzdusna friteza
Vzdusna friteza philips
Horkovzdusna/friteza
Mala friteza
Friteza fx0a1