Clatronic friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co je clatronic friteza? Úplná a aktualizovaná definice

Existuje celá škála velikostí od mini clatronic friteza až po VAR1 s více VAR1 koši. To znamená, že jídlo, které budete v tomto spotřebiči připravovat, bude mnohem zdravější.

Hlavními cíli této značky jsou kvalita a atraktivní design. Jen je nutné počítat s tím, že bude zdravěji připravený pokrm chutnat trochu jinak, než když jej smažíte v oleji.

Součástí balení je grilovací koš a rovněž nechybí ani otočný špíz a rošt.Dalším problémem je zahřívání oleje na vysokou teplotu. Dalším důležitým parametrem je samozřejmě velikost.

Proč většina clatronic friteza selhává

U některých přístrojů máte možnost si vybrat a použít přednastavené programy, které vám pomohou s přípravou jídla a udělají tak pečení a clatronic friteza mnohem jednodušším. Připravujte různé lahodné pokrmy na minimu tuku nebo zcela…

Nechybí ani časový spínač se zvukovou signalizací. Kapacita fritézy je dostatečně velká, můžete si v ní připravit až 2 kg potravin s použitím…

Čím větší objem nádoby, tím více jídla najednou připravíte. Výsledná jídla jsou chutnější, lehčí a zdravější.

Na co jste se měli zeptat svých učitelů clatronic friteza

clatronic friteza nebo VAR1 hrnec (hovorově friťák) umožňuje nejen smažení, ale také horkovzdušnou přípravu jídla. Robofritéza – ve vnitřním hrnci je klasicky umístěn drátěný koš.

Tlaková fritéza je určena zejména pro takové restaurace, které podávají především smažené kuře obalené ve strouhance (včetně kousků s kostí). Sortiment se pro vás snažíme neustále rozšiřovat.

Připravují pokrmy díky horkému vzduchu, který kolem nich proudí. Společnost Nedis nabízí různé typy horkovzdušných fritéz, které Vám poskytnou skvělý poměr kvality a ceny, zaručený úspěch, moderní design a snadné používání.

Rotujici friteza
Friteza s vypusti
Horkovzdusna friteza navod
Gastro fritezy
Philips friteza albert
Sencor sfr 5320
Horkovzdušná frítéza dms
Tristar horkovzdusna friteza