Co to je horkovzdusna friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Nejlepší způsob, jak co to je horkovzdusna friteza

Na rozdíl od klasického co to je horkovzdusna friteza hrnce se horkovzdušná VAR1 snadno čistí. Je to určitědůležitý parametr, hlavně pokud máte menší kuchyni.

Stejné množství jídla tedy připravíte v mnohem menším zařízení. Tento model fritézy si již našel své příznivce v mnoha domácnostech a dlouhodobě patří k naším nejprodávanějším…

Horkovzdušnou fritézu naleznete skladem v různých obchodech. Jistě přijdou vhod předem připravené, po kterých můžete jen sáhnout do ledničky.

Jak proměnit co to je horkovzdusna friteza v úspěch

Ale nebojte, co to je horkovzdusna friteza hrnec bez oleje si příliš vaší pozornosti nežádá. Spotřebiče nabízíme v různých barevným provedeních a z fritézy se stane designový kousek, který může zůstat v kuchyni stále na očích.Naopak, pokrmy z horkovzdušné fritézy nejsou v porovnání s těmi, které připravíte v troubě či na sporáku, o nic nezdravější.

Rozhodli jsme se, že vyzkoušíme kuchyňského pomocníka, kterému pro uvaření těchto «dobrůtek» stačí jen lžička oleje. Tefal Actifry Genius XL AH je horkovzdušná fritéza vhodná i pro početnou rodinu.

Spotřebují co nejméně oleje, takzvané horkovzdušné fritézy. Chladná zóna přímo nad ohřívací tyčí zabraňuje připálení potravin.

Proč je co to je horkovzdusna friteza špatné?

Nevýhodou však je, že tento co to je horkovzdusna friteza hrnecnemůžete obvykle rozebrat úplně,a tak je mytí trošku náročnější. Tím se minimalizují tepelné ztráty během ohřívání oleje.

Výhodou horkovzdušné fritézy je také to, že se jednodušeji čistí a nemusíte náročně likvidovat litry oleje a tudíž jste i mnohem šetrnější k přírodě. Pokročilejší funkce vám usnadní používání tohoto přístroje.

Vybírat můžete z klasických elektrických fritéz až po digitální horkovzdušné fritézy, díky kterým připravíte pokrmy ve zdravější variantě. V multifunkčním hrnci ECG MH 168 Fit4life můžeme připravovat nejen skvělé křupavé..

Vzduchová friteza
Horkovzdušna friteza heureka
Horkovzdušna friteza tefal
Domaci friteza
Tefal uno friteza
Nedis friteza
Friteza na horky vzduch
Moderni friteza