Cukrarska friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jsou cukrarska friteza jako obvykle?

Levné cukrarska friteza hrnce pořídíte za několik set korun, vybrat si ale můžete i dražší model až za několik tisíc korun. Samozřejmostí by měla být i tepelně izolovaná rukojeť.

I pro tu největší rodinu máme tip na multifunkční horkovzdušnou fritézu SENCOR SFR 5400WH s objemem 11 litrů a cenou 3449 Kč. Svým vzhledem a funkcípřipomíná klasickou fritézu,v níž se smaží jídla přímo v oleji.

Horkovzdušná fritéza SENCOR SFR 5320WH, 6 volitelných programů na přípravu pokrmů, objem 3litry, příkon… Najdou se ovšem i větší a menší, které umí připravit luxusní hranolky.

3 cukrarska friteza Tajemství, o kterých jste dosud nevěděli.

Jejich úkolem jeohřívat vzduch na danou teplotu a rozhánět ho po celém vnitřním hrnci, aby došlo k rovnoměrnému cukrarska friteza. Fritéza ActiFry sezapíná jedním tlačítkem, následně si předvolbou +,- navolíte minuty a ona se sama zapne.

Teplotu můžete regulovat také manuálně v rozmezí od 50 – 220 °C a využít časovač, který vám pohlídá potřebnou dobu přípravy. Výhodou je dostatečně veliká nádoba na smažení.

A nemusíte ani nic podlévat – z hrnce se totiž nic nevypařuje a jídlo se tedy ani nepřipálí. Pokud hledáte kvalitu za stále dostupnou cenu, tohle je ten pravý kuchyňský spotřebič přímo pro vás.

5 důvodů, proč je cukrarska friteza ztráta času

Plynová cukrarska friteza podle odborníků VAR1 o něco lépe než elektrická. Nepřipalují se a tím se prodlužuje životnost oleje.Mění se voda, odstraní se zbytky, olej zůstává čistý, není nutné jej filtrovat.

Sice se na našem trhu objevili již cca před 5 lety, ale z pohledu domácích spotřebičů je to docela krátká doba. Jedná se o nejlepší horkovzdušný hrnec na trhu.

Docílíte tak tím dokonalého propečení tak, jak si přesně žádáte. Hodně fritéz s horkovzdušnou technologií umí smažit již na jedné lžíci oleje.Díky naší přehledné tabulce si vyberete nejlepší fritézu podle toho parametru, který je pro vás nejvíce klíčový.

Klarstein horkovzdušná friteza
Fritak na hranolky
Friteza medion
Zdrava friteza
Cosori friteza
Horkovzdušna friteza recenze
Friteze tefal
Plynová friteza