Datart friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Zapomenutá historie datart friteza.

datart friteza (nebo také VAR1 hrnce) mnohdy kromě samotného smažení umožňují i horkovzdušné pečení, ohřev či grilování. Vytvoříte zde vývary, guláše, chutné omáčky, dušenou zeleninu, chilli con carne, francouzské brambory i masové rolády.

Můžete v nich smažit a péct ihned bez jakýchkoli překážek. Měli jsme dva balíčky stejně velkých hranolek od různých výrobců.

Mezi oblíbené patří například model Tefal EY se čtyřmi možnostmi přípravy pokrmů. Nevýhodou pro někoho mohou být velké rozměry a vysoká hmotnost, která ztěžuje manipulaci.Fritéza pracuje s teplotou vzduchu od 60 do 200 stupňů.

Srovnání dvou datart friteza reklamních strategií

Multifunkční hrnec • objem 5 l • kapacita oleje při datart friteza 2,9 l • příkon 1500 W •… Máte rádi dobré smažené hranolky, nebo řízek, ale děsí vás spotřebované množství oleje, které je bohužel daní za tyto dobroty?

Nezapomeňte na dobrý víno k večeři, klidne i z vaši vlastní vinotéky. Pokud potřebujete poradit při výběru profi fritézy pro vaši restauraci, neváhejte nás kontaktovat, ochotně vám pomůžeme.

Pro přípravu jídla v této fritéze postačí minimum oleje a do fritézy se vejde až 1,2 kg potravin, a tak je vhodná pro menší i větší rodiny. Modely s displejem vás budou informovat o aktuálním nastavení, teplotě a mnoho dalších věcí.

Jaké kroky musíte podniknout, abyste zlepšili své datart friteza

datart friteza (nebo také VAR1 hrnce) mnohdy kromě samotného smažení umožňují i horkovzdušné pečení, ohřev či grilování. Už i nejlevnější modely jsou schopné připravit hranolky nebo jinak upravené brambory.

Jednotlivé modely a značky se v některých případech liší, na druhou stranu mnoho funkcí je stejných u všech typů fritéz. Tlaková fritéza je dobrá volba pro smažení velkých kousků s kostí.

Nechybí ani časovač a rovněž nastavitelné programy pro pečení, grilování, přípravu pizzy či steaků. Je totiž rozdíl vařit pro pár a pro velkou rodinu.

Horkovzdušná fritéza sencor sfr 5400wh
Friteza kfc
Horkovzdušná fritéza klarstein
Friteza rohnson
Penny horkovzdusna friteza
Lidl fritéza
Friteza 1 l
Friteza tefal filtra one