De longhi friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

10 tipů, které z vás udělají de longhi friteza Influencera

Malé elektrické de longhi friteza pořídíte kolem Kč, větší VAR1 a VAR1 hrnce vás mohou stát i pětinásobek. V případě kovového filtru je doporučovány, čistit ho po každém použití.

Některé fritézy jsou vybaveny časovačem nebo oddělenou částí, která umožňuje smažení více druhů jídel najednou. Profesionální gastro vybavení pro restaurace, školní jídelny, výrobny, pizzerie a ostatní gastro provozy.

Šetří váš čas, energii i místo v kuchyni, protože dokáže zastat práci hned několika spotřebičů. V tom případě se vám doma bude hoditfritéza, která vám vaše oblíbené smažené dobroty připraví s minimálním množstvím nasáklého oleje a zdravěji než na pánvi.

Proč nikdy neuvidíte de longhi friteza skutečně fungovat

Horkovzdušná de longhi friteza Klarstein Well Air Fry patří k zařízením určeným výhradně na VAR1. U horkovzdušné fritézy nemusíte vůbec používat olej nebo můžete použít jen zlomek množství oleje, který byste normálně použili, a snížit tak hladinu tuku v jídle.

Protože jsou potraviny zcela ponořeny do některého typu oleje, do potravin se dostává nadměrné množství tuku. Umožňuji snadnou přípravu perfektního jídla, která stojí jen zlomek času, a navíc vás bude bavit.

Všechny fritézy využívají médium k přenosu tepla a regulují teplotu – to je i jejich výhoda oproti klasickému ohřívání hrnce na sporáku. U novějších modelů lze olej vypustit pomocí hadičky nebo vypumpovat pumpou na olej.

3 způsoby, jak znovuobjevit de longhi friteza, aniž byste vypadali jako amatéři

Ovládání bývá omezeno na otočný knoflík, často chybí různé de longhi friteza programy a také příslušenství. Technologie fritéz značky Tefal umožňuje smažit potraviny s velmi malým množstvím tuku, řada fritéz Tefal je multifunkčních.

Pokročilejší funkce vám usnadní používání tohoto přístroje. Nyní se zaměříme na velikost, tedy na množství jídla, které můžete v jedné várce připravit.

Majíobvykle nižší příkon, a tak příprava pokrmů v nich trvá dost dlouho. Pokud chcete zařízení čistě pro smažení a chcete křupavé hluboko smažený finiš, určitě si kupte klasickou fritézu.

Fritéza nedis kaaf111ebk horkovzdušná
Friteza delonghi
Horkovzdušná fritéza 5l
Horkovzdusna friteza switchon
Horkovzdušná frítéza 5l
Horkovzdusna friteza silvercrest recenze
Heureka friteza
Koš friteza