Dekimano friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

22 tipů, jak začít budovat dekimano friteza, po kterém jste vždycky toužili

Na LED displeji si snadno navolíte jeden z9 dekimano friteza programů. Fritéza je ideálním pomocníkem pro zdravé smažení s…

Kromě zdravého smažení v ní můžete péct, grilovat, rozmrazovat nebo i sušit. Také většina ostatních uživatelů je s ní spokojena, výtky mají zejména k hlučnosti provozu a závěrečného upozornění, vnímání hlučnosti je však velmi individuální.

Vaření probíhá minimálně čtyři hodiny, lze je ale prodloužit i na osm. Poohlédněte se po užitečných doplňcích– například po průhledném víku či dalšímu příslušenství v balení.

Je dekimano friteza kopií jiné ochranné známky?

Hledáte kvalitní dekimano friteza hrnce s celou řadou funkcí nebo vás raději lákají jednodušší levné VAR1 hrnce? Halogenové infračervené topné těleso se postará o rychlou a zdravou přípravu pokrmů.

Rozsah nastavitelných teplot je opravdu široký, volit můžete mezi 50 až 230 °C. S pomocí horkého vzduchu připravíte i ryby, kuřecí maso, kuře, řízky, muffiny a mnoho dalšího.

Chutné hranolky, chipsy nebo řízky usmažené do zlatohněda – na stránce mobelix.cz nakoupíte fritézy rychle a jednoduše online. Vícečlenná rodina by určitě měla sáhnout po kapacitně větší fritéze – to znamená 2 kg a více.

Proč je dekimano friteza špatné?

Pořiďte si dekimano friteza hrnce, se kterými je příprava tisíckrát jednodušší! V případě fritézy s chladnou zónou se však tato tyč nachází přímo v nádobě na olej.

Je ideální do menších gastronomických zařízení, barů, menších foodtrucků, školních jídelen nebo na venkovní akce. Jídlo připravuji rovnoměrně, takže má perfektní a čerstvou chuť smaženého pokrmu.

Ačkoli i horkovzdušné fritézy mohou produkovat křupavý exteriér podobný klasické, není nic, co by nahradilo skutečnou hluboce smaženou konzistenci. Velký vyjímatelný koš lze snadno mýt v myčce nádobí, přičemž průhledné víko vám dovolí rychlou kontrolu vaření.

Rotacni friteza
Nejlepsi friteza
Friteza switch
Fritéza nedis
Friteza catler
Friteza datart
Horkovzdušná frítéza rohnson
Friteza s odnimatelnou nadobou