Delimani friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Srovnání dvou delimani friteza reklamních strategií

delimani friteza hrnce si můžete vybrat podle barvy, velikosti, tvaru nebo například značky. I když je u horkovzdušných fritéz pach minimální, může se přeci jen objevit.

Navíc madla, kryt a lepší ochrana než levnější typy. Digitální displej naleznete většinou u dražších modelů horkovzdušné fritézy.

Proto vám s výběrem horkovzdušné fritézy chceme pomoci. Redakčním testem prošla fritéza Tefal ActiFry Family.

Lekce o delimani friteza, na kterou nikdy nezapomenu

Levné delimani friteza hrnce pořídíte za několik set korun, vybrat si ale můžete i dražší model až za několik tisíc korun. Displej je poněkud hůře čitelný, ale když je jídlo připravené, přístroj na vás pípne, abyste věděli, že je hotovo.

Najdete v nich různé rady a tipy na smažení různých potravin a také hodně receptů. Kapacita – Vycházejte z toho, kolik jídla najednou budete běžně ve fritéze připravovat.Více košů vám umožní najednou připravovat například maso i přílohu.

Dále je nutné si na jídlo počkat, opravdu celá příprava trvá poměrně hodně dlouho, protože nelze nastavit výši teploty, ta je po celou dobu konstantní. Mohl by se z ní totiž snadno stát i nepohodlný lapač prachu nacpaný v koutě.

5 věcí o delimani friteza, které budeme za 10 let dělat jinak

Firma Tefal vyrábí delimani friteza hrnce s možností smažení, grilování i pečení. A smažené jídlo bez zbytečného množství oleje si budete užívat kdy chcete bez výčitek a navíc takové jídlo si uchová maximální chuť.

Ve fritéze můžete i péct – některé fritézy bývají vybaveny speciální pánví, kterou lze použít k pečení. Díky nepřilnavému materiálu je ale mytí snadné i v ruce.

Většinou jich bývá 6-9, můžete se setkat i s jiným počtem. Jak napovídá samotný název „horkovzdušná fritéza“, spotřebič využívá k přípravě jídel horký vzduch.

Friteza silver
Friteza superior
Friteza de longhi
Friteza tescoma
Friteza tefal fr 495070 versalio de luxe
Friteza solac fm 6600
Friteza horkovzdušná fritéza
Silvercrest friteza navod