Digitalni friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Nedělejte další chyby s digitalni friteza.

Klasická digitalni friteza je určena na VAR1 (smažení). Možné je mytí v myčce a součástí je i kniha s recepty.

Sencor SFR 3220 WH je základní horkovzdušná fritéza, vhodná pro nenáročné uživatele. Přesnou dobu nahřátí však najdete jen u některých modelů, a proto vám nezbývá, než se řídit příkonem a množstvím oleje.

Minifritéza Tefal FF má kompaktní rozměry a desing. I přesto, že chuť jídla z horkovzdušné fritézy je skutečně trošku jiná, na tento minus jsme v recenzích natrefili opravdu výjimečně.

Jak jsem si za jeden den zlepšil digitalni friteza

To samozřejmě platí pouze v případě, kdy je digitalni friteza hrnec takovým víkem vybaven. Systém pečení horkovzduchem není vyhrazen jen elektrickým troubám.

Vnitřní nádoba je vyjímatelná a umožňuje mytí v myčce nádobí. V druhém případě mě zajímalo zpracování čerstvého masa, a tak jsem zvolila kuličky z mletého hovězího masa.

Fritézy do Kč – v této cenové relaci se nacházejí základní modely, spíše s menším objemem a omezenějším počtem funkcí.Určitě to ale neznamená, že by výsledné pokrmy nebyly dobře udělané. Mezi nejoblíbenější patří Domo, Sencor, Philips atd.

Jak se zlepšit v digitalni friteza za 60 minut

digitalni friteza koš je vyjímatelný, což je dnes vlastně základ všech dobrých horkovzdušných VAR1 ale nelze jej mýt v myčce. Navíc tato horkovzdušná fritéza vyžaduje mnohem méně tuku než běžná fritéza využívající olej.

Někteří uživatelé ale nejsou z obalovaných pokrmů příliš nadšeni. Nejvhodnějšími oleji jsou řepkový a slunečnicový, jejichž bod zakouření je vyšší než 170 °C.Smažené pokrmy jsou nejen u nás oblíbenou složkou naší stravy.

Milovníky smažených jídel zajisté potěší zdravá alternativa tradičního způsobu smažení, kterou představuje horkovzdušná fritéza Severin FR 2455. U menších modelů se objemy pohybují okolo půl litru a u těch největších šplhají až ke čtyřem litrům.

Friteza tefal fr 495070 versalio de luxe
Friteza 6l
Horkovzdusna friteza azura
Horkovzdušná friteza princess
Friteza tefa
Horkovzdušná friteza recenze
Horkovzdusny friteza
Friteza mala