Digitální horkovzdušná friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 způsobů, jak získat více digitální horkovzdušná friteza a přitom utratit méně

Zde bychom vás rádi zároveň upozornili, že příprava pokrmů v horkovzdušné digitální horkovzdušná friteza trvá déle, než v klasickém VAR1 hrnci. Fritézy do 3000,- Kč již nabízí, kromě smažení, funkce jako vaření, pečení nebo zapékání.

Modernější přístroje zobrazují nastavení a informace o probíhajícím vaření na displeji. Pokud se neobejdete bez smažení a chcete omezit smažená jídla, pak je horkovzdušná fritéza skvělou volbou.

Nejčastěji to jsou výrobky značek Tefal, Sencor, Tristar, Klarstein a další. Pokud berete v úvahu striktně zdravotní hledisko, tak pro vás je jasnou volbou horkovzdušná fritéza, která k přípravě jídla nepotřebuje žádný tuk či olej.

Moje předpověď vývoje odvětví digitální horkovzdušná friteza v příštích letech

Profesionální digitální horkovzdušná friteza jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli a dodávány s vanou a VAR1 košem. Díky tomu se potraviny nepřipalují, ale rovnoměrně prohřívají.

Díky tomu, že uvnitř svítí halogenové světlo, lze přípravu dobrot sledovat skrze průhledné víko.Nevýhodou halogenových fritéz je zpravidla vyšší pořizovací cena. Vzniklé teplo ohřívá potraviny, což je obvykle možné sledovat přes průhledné víko.

S fritézou Ultra Fry jsou zdravá jídla rychlá a snadná! Většina z těchto fritéz už bude mít moderní displej, její části půjdou mýt v myčce nádobí a její objem postačí minimálně pro čtyřčlennou rodinu.Jakmile zvolený čas uplyne, přístroj se automaticky vypne.

Proč vás ignorování digitální horkovzdušná friteza bude stát čas a peníze?

Horkovzdušná digitální horkovzdušná friteza Klarstein Well Air Fry patří k zařízením určeným výhradně na VAR1. Horkovzdušné fritézy mohou disponovat mnoha různými funkcemi a také mají i různé příslušenství.

Oproti běžné fritéze se liší tím, že nemusíte použít skoro žádné oleje. Ty se dnes velmi posunuly, některé nabízejí zdravé smažení s minimálním objemem oleje.

Na webu najdete doporučené mobilní telefony, fotoaparáty, tablety, televize a mnoho dalšího. Jeho hodnota totiž uvádí, jak moc je spotřebič výkonný a rychlý.

Kik horkovzdusna friteza
Friteza s minimem oleje
Horkovzdusna friteza heureka
Horkovzdusna friteza kik
Tefal versalio de luxe 9v1 fr495070
Borkovzdusna friteza
Profi friteza
Gastro fritezy