Domaci friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

10 domaci friteza tipů, které byste měli znát

Kromě smažení (domaci friteza zde můžete i restovat, péct a případně grilovat. Skvělý pomocník pro zdravější přípravu oblíbených pokrmů s pomocí horkého vzduchu.

Protože jsou potraviny zcela ponořeny do některého typu oleje, do potravin se dostává nadměrné množství tuku. Horkovzdušná fritéza Tefal FR se v recenzi umístila na velmi dobrém místě.

Jak už název napovídá, tento typ fritézy je vybavený halogenovým světlem, které vytváří teplo a dokáže tak uvařit, usmažit či ogrilovat vložené potraviny. Spotřebujete více oleje na stejné množství jídla, než kdyby bylo těleso umístěné pod vnitřním košem.

5 důvodů, proč je domaci friteza ztráta času

Plynová domaci friteza podle odborníků VAR1 o něco lépe než elektrická. Tyto fritézy patří do skupiny statických, které vyžadují občasnou kontrolu a promíchání surovin, aby nedocházelo k jejich připalování.

Díky tomu můžete třeba smažit cibulové kroužky spolu s řízky s tím, že koš s kroužky vytáhnete o něco dřív. V horkovzdušné fritézy můžete usmažit téměř vše.

Toto hledisko dodržte, takže oleje musí být skutečně jen minimum; k úpravě hranolků to zcela stačí. Takže pozor, přejídání zůstane přejídáním, ať je pokrm připraven jakýmkoliv způsobem.

Rychlé a snadné řešení pro domaci friteza

domaci friteza hrnce neboli VAR1 promění každé smažené jídlo v pochoutku. Klasické „friťáky“ smaží pokrm ve větším množství oleje, přičemž je pokrm do oleje zcela ponořen.

Koš na pečení chleba se dá výborně využít v našich teplovzdušných fritézách. Většinou se uvádí objem 1,3 l – 2,5 l, ale najdete fritézy s menším i větším objemem.

Zapátrali jsme a přímo na stránkách Tefal.czobjevili celou online kuchařkupro tento typ fritézy. Obecný rozsah je 2 až 12 šálků, i když většina klasických fritéz spadá někde uprostřed.

Friteza tescoma
Friteza elektro world
Horkovzdusna friteza albert
Fritéza delonghi f28311
Horko vzdusna friteza vivess
Parni friteza lidl
Parni friteza heureka
Recepty delimano friteza