Domo do513fr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 věcí, které můžete udělat TEĎ domo do513fr

Smažení ve domo do513fr hrnci probíhá při vyšší teplotě, a tak jídlo nasákne minimum oleje. Dobrý den, pokud se po operaci snažíte o zdravější stravu s omezením tuků, koupě horkovzdušné fritézy byl dobrý tah.

Navíc je její výhodou také to, že kousky jídla či spadaného strouhanky se nepřepalují, ale vyplouvají na povrch.Teplotu i délku přípravy jídla si můžete nastavit, no a fritéza je vybavena programy pro přípravu grilovaného kuřete, koláčů, pizzy či steaků. U těchto modelů se také setkáte s více příslušenstvím, které vám ulehčí přípravu mnoha druhů smažených pokrmů.

Fritéza o objemu až 3,5 litru je vybavena vysokorychlostním konvekčním systémem, který se snadno obejde právě i bez olejové lázně. U menších modelů se objemy pohybují okolo půl litru a u těch největších šplhají až ke čtyřem litrům.

Proč většina domo do513fr selhává

Líbí se jim, že jde o multifunkční stroje, které kromě domo do513fr umožňují i ​​grilovat či péct. S horkovzdušnou fritézou tato většinou nezdravá jídla připravíte bez přebytečných tuků a kolorií!

Použitý olej slouží pouze k dodání chuti a jakési zvláčnění pokrmů, ne na jejich samotnou přípravu. Pořizovací cena horkovzdušných je vyšší než cena klasických fritéz, avšak náklady na provoz jsou nepochybně nižší.

FE-74 Fritéza elektrická, celonerezová, výkon až 12 kg/h, studená zóna, objem vany 5 l + 8 l, pracovní a bezpečnostní termostat s keramickým pláštěm. Objem nádoby je však z hlediska užívání důležitější parametr.

3 způsoby, jak znovuobjevit domo do513fr, aniž byste vypadali jako amatéři

domo do513fr hrnce jsou skvělým pomocníkem při přípravě nejrůznějších smažených pokrmů. Pokud se ve fritéze nachází přichycený tuk, doporučuje se na chvíli ho zahřát a následně odstranit.

Sledovat ale musíte také objem, který je u hrnce na hranolky bez tuku důležitý. Smažená jídla jsou pro mnohé lidi provinilým potěšením.

Díly s možností umývání v myčce zajišťují snadné čištění přístroje – a časovač vás bude informovat o stavu vašich hranolků, svačinek, masa nebo zeleniny. Horkovzdušná fritéza Easy Fry Grill & Steam přichází…

Delimano friteza horkovzdusna
Levná friteza
Hoekovzdusna friteza
Vivess horkovzdusna friteza
Tesla aircook q60 xl
Friteza s minimem oleje
Horkovzdusna friteza zkušenosti
Friteza delimano cena