Dtest fritezy

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak vypadá můj každodenní život, když dělám dtest fritezy

dtest fritezy hrnec Sencor nabízí přípravu pokrmů za pomoci horkého vzduchu. Můžete si totiž pořídit fritézu či některý z moderních automatických hrnců!

Přednastavené programy vám tak zjednoduší vaření. S příkonem 1000 W připraví až 600 g hranolek…

Tristar FR-6980 je vybavena vyjímatelným košem s rukojetí, tepelně izolovaným tělem přístroje a protiskluzovými nožkami. Ačkoli smažení není zrovna nejzdravějším způsobem přípravy jídla, některé pokrmy chutnají vysmažené prostě nejlepší.

Jak proměnit dtest fritezy v úspěch

V našem testu dtest fritezy hrnců jsme vybrali 9 nejlepších VAR1 za rok 2022, přičemž své zastoupení mezi nimi měli 4x Tefal, 3x Klarstein, 1x Delimano, 1x Sencor. Horkovzdušné fritézy Klarstein dokáží zachovat maximální chuť.

Časovač – umožňuje nastavení času pro jednotlivé pokrmy. Vícečlenná rodina by určitě měla sáhnout po kapacitně větší fritéze – to znamená 2 kg a více.

Přístroj má časovač, cirkuluje horký vzduch a nádoba je vhodná do myčky. Vyhnete se tak nezdravému smažení v horkém oleji a pokrmy budou chutnat výborně.

Moje zkušenosti s tím, jak dostat dtest fritezy

V horkovzdušném dtest fritezy hrnci připravíte jídlo podobně jako v horkovzdušné peci, namísto tuku nebo oleje výhradně jen v horkém vzdušném proudu. Jídlo je připraveno rovnoměrně a s dobrými výsledky.

Objem nádoby v kg udává, kolik potravin lze ve fritéze připravit najednou. Vy si zatím můžete připravit slavnostní tabuli na nedělní oběd.

I zde se jedná o příjemný poměr mezi cenou a výkonem. Tento parametr se většinou uvádí jakožto objem v litrech nebo také v kilogramech – tedy kolik kg jídla budete moci najednou připravit.

Fritéza eta formio 2172 90000
Tescoma friteza
Friteza red fox
Metro friteza
Horkovzdušna friteza
Lidl horkovzdušná friteza
Fritéza rohnson
Delongi friteza ft