Elektrická friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Nejlepší způsob, jak elektrická friteza

elektrická friteza hrnec SOGO SS na horkovzdušné bázi bude skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Mohl by se z ní totiž snadno stát i nepohodlný lapač prachu nacpaný v koutě.

Je tu naštěstí řešení a to je horkovzdušná fritéza, které umí připravit i smažené hranolky a to s absencí tolika oleje.Platí však, že ceny v e-shopech jsou obvykle o něco níže. Pokud jste fanoušek šťavnatých steaků, doporučujeme vakuové vaření sous vide.

S horkovzdušnými fritézami mají uživatelé velmi dobré zkušenosti. Použijete-li různá příslušenství, nemůžete udělat chybu.

Kdy se uskuteční elektrická friteza?

Starý elektrická friteza tuk přelijte pomocí trychtýře do nádoby, která se dá zlikvidovat – nejlépe do původní láhve od oleje nebo do prázdné sklenice od marmelády. Díky tomu a příkonu 1400 W bude jídlo hotové o něco dříve.

Horkovzdušná fritéza bez oleje a tuku Ardes využívá ke smažení místo oleje horký vzduch. Při přípravě pokrmů se stále více hospodyněk soustředí na zdravé vaření.

Budete se tak muset spolehnout na jiné způsoby čištění. Nejdražší fritézy je možné koupit až za cca Kč.

Jak co nejlépe využít elektrická friteza

Horkovzdušná elektrická friteza bílá, 1400 W, LED displej, objem 3 l, systém VAR1 bez použití oleje,6 volitelných programů. Vana i vrchní deska je vyrobena z nerezové oceli AISI 304.

Horký vzduch je uvnitř fritézy rovnoměrně rozháněn ventilátorem. Košík vám zase usnadní protřepávání hranolků a v hlubokém pečicím plechu není problém upéci jídlo jako v troubě.

Milovníky smažených jídel zajisté potěší zdravá alternativa tradičního způsobu smažení, kterou představuje horkovzdušná fritéza Severin FR 2455. Pro maximální spokojenost můžete využít volitelnou teplotu od 70 do 220 °C.

Gastro friteza bazar
Friteza clatronic
Friteza ecg
Friteza na rizky
Fritéza mini
Friteza recenze
Tefal friteza xxl
Friteza vivess