Elta friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Nyní můžete mít své elta friteza jisté.

Ovládání bývá omezeno na otočný knoflík, často chybí různé elta friteza programy a také příslušenství. Mokrýma rukama vytvořte kuličky o průměru asi 3 cm.

V návodu se dočtete, že do fritézy nemají přijít příliš mastné suroviny. Vybírejte podle objemu připravovaných potravin a také dalších programů.

Tyto parametry jsou důležité především pro ty z vás, kteří máte menší kuchyň. Bát se nemusíte ani nepříjemného olejového zápachu, který spolehlivě zkrotí zabudovaný pachový filtr.

Největší tajemství elta friteza

elta friteza koš se snadno čistí – můžete jej bez problému umýt také v myčce. Poohlédněte se po užitečných doplňcích– například po průhledném víku či dalšímu příslušenství v balení.

Připraví vám křupavý langoš, smažák i kuřecí stripsy. Součástí výbavy je i indikátor správné teploty a možnost nastavení teploty oleje.

Jedním z největších rozdílů mezi horkovzdušnými a klasickými modely je jejich celková velikost.Pokud oceníte pohodlí, budete chtít zvážit fritézu s jednoduchým dotykovým ovládáním a pohodlným vypínačem. Modelu od Tesly však chybí funkce automatického míchání, takže bude občas během přípravy potřeba potraviny promíchat ručně, aby se připravily rovnoměrně.

Proč nikdy neuvidíte elta friteza skutečně fungovat

Jsem Sencor elta friteza SFR 7200SS, která pro vás připraví výborná VAR1 jídla v pohodlí vašeho domova. Ten vás upozorní, že pokrm je hotový, u některých modelů se také fritéza automaticky po vypršení času vypne.Na velikost jako takovou lze pohlížet ze dvou úhlů, a to jako na velikost spotřebiče a na objem nádoby na potraviny.

Na umytí vám stačíhadřík a voda se saponátemtak, jak běžně myjete doma nádobí. Vypněte sporák; zamíchejte 1 lžíci zelené cibulky a sezamového oleje.

Vybavená je možností nastavení teploty a času vaření. DeLonghi nabízí několik modelů fritéz ve střední a vyšší cenové hladině, například model FH1394/2 pořídíte za ceny kolem Kč.

Penny horkovzdušná friteza
Parni friteza lidl
Friteza 1 l
Horkovzdusna friteza tefal easy fry compact
Horkovzdušná fritéza princess
Sencor sfr 8200ss
Friteza bravo basic
Fritéza princess