Eta formio 2172 90000

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Moje prezentace na téma eta formio 2172 90000, kterou jsem přednesl na akci X

Nevýhodou však je, že tento eta formio 2172 90000 hrnecnemůžete obvykle rozebrat úplně,a tak je mytí trošku náročnější. Bezpečnost zajišťuje izolovaný povrch, který je chladný na dotek.

Je to ideální pomocník do kuchyně, kterého lze použít pro zdravé vaření. Když ale fritézu nebudete používat denně, je lepší před nákupem zvážit prostor, kam ji uložíte.

Halogenové infračervené topné těleso se postará o rychlou a zdravou přípravu pokrmů. S 5,5 litry je taktéž vhodná pro přípravu většího množství jídla (až 1,5 kg).

5 věcí o eta formio 2172 90000, které budeme za 10 let dělat jinak

K přípravě eta formio 2172 90000 pokrmů postačí opravdu minimální množství tuku, přebytečný tuk pak odkapává do speciální misky. Různé technické vychytávky jako časovač nebo filtr oleje či pachů.

Velikost fritézy horkovzdušné jde ruku v ruce s velikostí koše, tzn. Díky průhlednému víku můžete velmi snadno kontrolovat, jak na tom připravovaný pokrm je.

Některé fritézy jsou vybaveny časovačem nebo oddělenou částí, která umožňuje smažení více druhů jídel najednou. Na druhou stranu jde o nejzdravější způsob smažení.

Největší tajemství eta formio 2172 90000

Horkovzdušná eta formio 2172 90000 bílá, 1400 W, LED displej, objem 3 l, systém VAR1 bez použití oleje,6 volitelných programů. Odložený start– suroviny vložíte do fritézy a ta vám pak jídlo připraví v čase, který si sami vyberete.

Mytí pomocí myčky dokáže výrazně ušetřit váš čas. Pokud je fritéza vybavena pachovým či kouřovým filtrem, myslete na to, že je třeba tyto filtry čas od času měnit.

Má časovač, který hlídá optimální dobu přípravy a termostat, který se stará o přesnou teplotu oleje při smažení. Jednou z výhod je, že produkuje světlo a díky průhlednému víku lze sledovat, jak postupuje proces přípravy.

Kos do fritezy
Friteza manual
Metro friteza
Friteza gastro bazar
Friteza na smazeni bez tuku
Horkovzdušná friteza delimano
Delimano friteza deluxe
Horkivzdusna friteza