Fhorkovzdusna friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak učit fhorkovzdusna friteza lépe než kdokoli jiný

V neposlední řadě jevýhodou tohoto typu fhorkovzdusna friteza hrnce jeho údržba – spirálu lze vyjmout a nádobu pak umýt i v myčce. Díky tomu a příkonu 1400 W bude jídlo hotové o něco dříve.

Na trhu naleznete fritézy, které umožňují najednou připravit i 1,5 kg jídla, ale i drobné modely, jejichž kapacita vystačí pouze na 350 g pokrmu. Pozor si však dejte při nasazování koše zpět do fritézy, někdy to jde trochu hůř.K dispozici je praktický otočný gril, přípravu pak můžete sledovat skrze prosklené okénko.

Chcete-li předejít popáleninám během přípravy jídla, izolace všech vrstev fritézy by měla být samozřejmostí. V případě potřeby vám naši zaměstnanci zajistí také objednávku či doručení zvolených výrobků.

Zlepšete své fhorkovzdusna friteza pomocí těchto tipů

fhorkovzdusna friteza grilování, opékání, pečení, smažení, dušení, ohřívání, rozmrazování a udržování teploty. Svým vzhledem a funkcípřipomíná klasickou fritézu,v níž se smaží jídla přímo v oleji.

Ačkoli smažení není zrovna nejzdravějším způsobem přípravy jídla, některé pokrmy chutnají vysmažené prostě nejlepší. Na stránkách výrobce najdete také spoustu receptů, které se vám minimálně do začátku budou určitě hodit.

Po kliknutí na odkaz “Zobrazit v obchodech” budete přesměrováni na srovnávací server Heureka. K dispozici je termostat, na němž lze nastavit teplotu od 80 do 200 stupňů Celsia a také časovač.

Kdy se uskuteční fhorkovzdusna friteza?

Horkovzdušná fhorkovzdusna friteza je určena k přípravě stejného jídla jako v klasickém VAR1 hrnci, jen ve zdravé variantě. To znamená, že si nemusíte dělat starosti s kovovými drátěnkami nebo složitými kartáčky.

Právě pro její velký objem si fritézu oblíbilo mnoho zákazníků. Často si rádi dopřejete křupavě usmažený řízek, zlatavý langoš, hranolky nebo krokety?

U některých modelů je k usmažení zapotřebí troška oleje (např. jedna lžíce), aby bylo dosaženo efektu křupavosti. Multifunkční hrnec s více programy, který v kuchyni nahrazuje ostatní vařiče.

Philips air friteza
Domo friteza
Fritéza delonghi f28311
Horkovzdusna friteza 1
Delonghi friteza
Rm gastro friteza
Friteza tefal recepty
Monzana friteza