Fritak bez tuku

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Je fritak bez tuku kopií jiné ochranné známky?

Horkovzdušná fritak bez tuku je určena k přípravě stejného jídla jako v klasickém VAR1 hrnci, jen ve zdravé variantě. Vzniklé teplo ohřívá potraviny, což je obvykle možné sledovat přes průhledné víko.

Díky tomu je možné kromě přípravy hranolků a jiných známých příloh také jednoduše péci, opékat a grilovat maso, zeleninu a další pokrmy. Fritézy jsou velkých rozměrů a příkonů, mají velké množství funkcí a automatických programů.

Jedná se o malé kuchyňské spotřebiče, které vám ušetří spoustu času i námahy. Tím se minimalizují tepelné ztráty během ohřívání oleje.

Jak co nejlépe využít fritak bez tuku

Dnes na trhu najdete jak olejový fritak bez tuku hrnec, tak horkovzdušný VAR1 hrnec bez oleje. Nejdražší fritézy je možné koupit až za cca Kč.

Od 4000 Kč – nejlépe vybavené a nejmodernější fritézy najdete za ceny zhruba od 4000 Kč. Někdy je příslušenství součástí balení, někdy si jej musíte dokoupit.

Svým vzhledem a funkcípřipomíná klasickou fritézu,v níž se smaží jídla přímo v oleji. Možnost multifunkčního využití — na trhu najdete imultifunkční fritézy, ve kterých můžete grilovat, péct, rozmrazovat nebo dokonce i sušit ovoce.

Rychlé a snadné řešení pro fritak bez tuku

Jelikož je ale nabídka na našem trhu poměrně široká, jistě se budete chtít podívat také na ostatní produkty. Horkovzdušná fritéza je ta správná volba, tyto modely jsou bezpečnější alternativou tohoto oblíbeného spotřebiče.

Zdá se, že horkovzdušné fritézy mají jen samé výhody, ale není tomu tak. V dnešní době už se naštěstí nemusíme bát škodlivin z přepáleného tuku.

Ovládání fritézy FR1200 je velmi jednoduché a díky velkému dotykovému LED displeji také přehledné a intuitivní. Vyzkoušejte chytrou multifunkční fritézu, se kterou připravíte jídlo hned několika různými způsoby.

Eta formio 2172 90000
Planeo elektro friteza
Horkovzdušná frítéza tescoma
Friteza dolimano
Rohnson friteza
Levna friteza
Tefal multifunkcni friteza
Multifunkční friteza