Fritak na hranolky

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak bude fritak na hranolky vypadat za 5 let

Přenesený tepelný výkon je tak vysoký, že vznikají podmínky podobné fritak na hranolky. Horkovzdušná fritéza vám usnadní a zároveň zpříjemní domácí vaření a také ušetří i váš drahocenný čas.

Její kouzlo spočívá v tom, že smažení probíhá díky cirkulaci horkého vzduchu. Smažák z horkovzdušné fritézy je bez oleje stejně křupavý jako ten z klasické fritézy.

V klasické fritéze, kterou si pamatujeme především z dřívějších dob, nebo kterou hojně používají v restauracích, je jídlo připravovanévložením do rozpáleného oleje. Fritéza ActiFry sezapíná jedním tlačítkem, následně si předvolbou +,- navolíte minuty a ona se sama zapne.

Chcete-li být vítězem, změňte svou filozofii ohledně fritak na hranolky hned teď!

Zde bychom vás rádi zároveň upozornili, že příprava pokrmů v horkovzdušné fritak na hranolky trvá déle, než v klasickém VAR1 hrnci. Připravit chutné domácí jídlo, do kterého nemusíte dávat olej, je velmi praktické.

Takovému nešvaru můžete ovšem lehce předejít vytažením koše a promícháním připravovaných surovin.Tato horkovzdušná fritéza obsahuje celých 6 různých programů a každému šéfkuchaři nabídne tu správnou možnost úpravy zamýšleného pokrmu. Kromě toho si zákazníci tyto modely hodně chválí.Díky tomu jenom vyberete program a nemusíte již myslet na nastavování teploty a další věci.

Časovač je u tohoto typu spotřebiče téměř nezbytnou záležitostí. Multifunkční teplovzdušné hrnce slouží ke grilování, dušení, pečení, zapékání, dokonce rozmrazování, jednoduše na všechny možné způsoby přípravy a úpravy jídel.

Co můžete právě teď udělat s fritak na hranolky?

Jsem vybavena pěti přednastavenými programy pro klasické fritak na hranolky díky kterým můžete snadno připravit různé typy potravin bez nutnosti nastavení času a teploty. Zdravé vaření bez tuku nebylo nikdy jednodušší!

Pokud jste milovníkem hranolků, tato fritéza je dokáže připravit až kilo hranolků z čerstvých brambor a 750 g ze zamražených hranolků. Díky tomu se jídlo v horkovzdušné fritéze jen málokdy připálí.

Horkovzdušná fritéza s příkonem 1500 W a nepřilnavým košem o objemu 6 litrů. Velká univerzálnost a časovač dělají z Tefal Versalio ideálního pomocníka do kuchyně.

Clatronic friteza
Tefal fry uno ff215d30
Topne teleso friteza
Dellimano friteza
Tefal friteza fr491870
Silver crest fritéza
Friteza versalio
Friteza phillips