Friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak se nevzdávat friteza a jít dál

Horkovzdušná friteza Clatronic FR 3698 pro zdravější VAR1 bez použití tuku či oleje. Tlaková fritéza je rovněž vybavená funkcí filtrace oleje, která je důležitá pro zajištění náležité ergonomie v práci.

Doporučujeme jen produkty, které mají dle posouzení redaktora hodnocení nad 70 %. Díky časovači, nastavitelnému termostatu a pryžovým nožkám s protiskluzovou úpravou je bezpečnost zaručena.

Navíc můžete využít i funkci rozmrazování či keep warm, která udrží vaše jídlo v teple i po dokončení. Do horkovzdušné frítézy tak použijete mnohem méně oleje než u klasické fritézy a tím se stanou hranolky a další smažená jídla mnohem více snesitelnější pro naše tělo.

Nedělejte další chyby s friteza.

U friteza s ponorným tělesem se dá celá VAR1 nádoba vyjmout a vložit do myčky nebo do dřezu pod tekoucí vodu, takže se vám bude snáze udržovat. Bezpečnost zajišťuje izolovaný povrch, který je chladný na dotek.

Objem nádoby byste měli vybírat v závislosti na početnosti vaší domácnosti. Multifunkční fritéza a hrnec patří do každé moderní kuchyně.

Tefal Actifry Genius XL AH je horkovzdušná fritéza vhodná i pro početnou rodinu. S ohledem na kvalitu a náročnost fritézy jsou k dispozici také volitelné přednastavené programy.

Jak snadno zvládnout každou friteza výzvu pomocí těchto tipů

friteza hrnec, po domácky též VAR1 slouží především pro rychlou přípravu smažených pokrmů. Závisí to výlučně na tom, jak často spotřebič používáte, resp.

Díky nepřilnavému povrchu je čištění velmi jednoduché a všechny vyjímatelné části lze dokonce mýt v myčce nádobí. Klarstein je německá značka, která se soustředí hlavně na pěkný design a inovace svých výrobků.

Horkovzdušná fritéza • příkon 1800 W • objem koše 6 l • 8 přednastavených programů •… Všechny produkty působí hezkým a čistým designem.Horkovzdušné fritézy Philipsse svojí přijatelnou cenou a hezkým designem rozhodně neudělají ostudu u vás v kuchyni.

Friteza 15
Parni friteza lidl
Horkovzdušná frítéza dms germany
Friteza gastro bazar
Nejlepší friteza
Horkovzdusna friteza nova
Friteza severin
Mini friteza