Friteza 1 litr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Nyní můžete mít své friteza 1 litr jisté.

Nevýhodou však je, že tento friteza 1 litr hrnecnemůžete obvykle rozebrat úplně,a tak je mytí trošku náročnější. Tato fritéza má dobré parametry – celkem 9 přednastavených programů, příkon 1800 W, objem 10 l i průhledné sklo.

Jejich největší výhoda je příprava právě těchto smažených pokrmů s minimem oleje. Fritézy od značky Tefal patří k oblíbeným a vyhledávaným, cenově se pohybují zhruba od Kč, dražší a vybavenější modely se pak pohybují kolem 5000 Kč.

Aby byla příprava i těchto pokrmů zdravá, byly vyvinuty horkovzdušné fritézy. Můžete si totiž pořídit fritézu či některý z moderních automatických hrnců!

Nejdůležitější průvodce friteza 1 litr

friteza 1 litr hrnec potřebuje pevnou podložku, kde bude stát, a proto si před nákupem ujasněte, kde budete VAR1 používat, a změřte si vzdálenost k nejbližší zásuvce. Při vaření v horkovzdušné fritéze v neposlední řaděminete pouze minimální množství oleje.Můžete v něm připravovat hranolky, krokety, zeleninu, masa (jako například řízky), dále donuty, muffiny nebo koblihy.

Při grilování vás potěší otočný grilovací rošt, ale také grilovací koš na hranolky. Starosti si můžete dělat jen s jedinou věcí – jestli se o kuřecí křidélka podělíte nebo ne.

Níže najdete tipy, které by vám mohly při výběru výrazně pomoci. Sečteno a podtrženo, pokud jste milovníkem smažených potravin a nemáte příliš velký zájem na aspektu zdraví, pak si kupte klasickou fritézu.

Jak snadno zvládnout každou friteza 1 litr výzvu pomocí těchto tipů

Líbí se jim, že jde o multifunkční stroje, které kromě friteza 1 litr umožňují i ​​grilovat či péct. Tato fritéza není vybavena displejem, ale pouze otočnými ovladači teploty a času.

Teplo, které vzniká, rozhání ventilátor a lopatky pokrm mísí tak, aby se připravil rovnoměrně z každé strany. Vnější povrch horkovzdušné fritézy se snadno udržuje v čistotě díky jejímu hladkému designu.

Tyto fritézy jsou nejen vzhledné, ale i kvalitní. Jestliže se rozhodnete pro mraženou variantu, vyberte z regálu v obchodě ty hranolky, které jsou určené pro přípravu v troubě.

Heureka horkovzdušna friteza
Jorkovzdusna friteza
Eta horkovzdusna friteza
Switch friteza
Horkovzdušna friteza
Horkovzdusna friteza recepty
Horkovzdusna friteza dormeo
Friteza na olej