Friteza 10l

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Chyby, kterých se většina friteza 10l dopouští

Dobrým odrazovým můstkem při výběru je informace, že ve friteza 10l hrnci o objemu 1,5 litru připravíte přibližně 4 porce hlavního chodu. Tento model patří do kategorie levnějších produktů.

Teplovzdušné fritézy se čistí nejsnáze protože pracují s minimem tuku.Vnější plášť se jen očistí s vlhkou houbou, případně is pomocí čisticího prostředku. Domácí hranolky nakrájejte rovnoměrně – pokud budete připravovat domácí hranolky z brambor, dbejte na to, aby byly rovnoměrně nakrájeny.K těmto účelům je vhodné pořídit například kráječ zeleniny.

Díky nepřilnavému povrchu je čištění velmi jednoduché a všechny vyjímatelné části lze dokonce mýt v myčce nádobí. Dnešní doba ale přeje zdravému životnímu stylu, tedy i kvalitnímu stravování.

Jak vytvořit friteza 10l krok za krokem

Líbí se jim, že jde o multifunkční stroje, které kromě friteza 10l umožňují i ​​grilovat či péct. Dobře si promyslete, jakou fritézu budete potřebovat.

Je v celonerezovém provedení a má dlouhé topné těleso, díky kterému je elektrické zatížení… Ten může u největších přístrojů přesáhnout až 10 l.

Pro maximální spokojenost můžete využít volitelnou teplotu od 70 do 220 °C. Horkovzdušná fritéza značky Concept pro zdravější přípravu jídel s minimem tuku (cirkulární proudění vzduchu).Vysoká spotřeba oleje a dlouhá doba jeho zahřívání.Díky této technické vychytávce bude jídlo připravené v této fritéze obsahovat méně tuku než to ze dvou dalších, které jsou také klasického typu.

5 věcí, které bych si přál vědět o friteza 10l, když jsem začínal.

Horkovzdušná příprava představuje mnohem zdravější alternativu ke klasickému friteza 10l a smažení. Díky této technologii bude fritéza rychleji připravena na použití, protože vzduch se ohřívá snáze než olej.

Jsou to halogenové fritézy, statické fritézy a dynamické fritézy. Horkovzdušné fritézy Klarstein dokáží zachovat maximální chuť.

Náš test horkovzdušných fritéz se zaměřuje na výkon, bezpečnostní prvky i možnosti ovládání. Klasické čtyřčlenné rodině postačí objem nádoby v rozmezí 3 – 7 litrů.

Friteza air fryer
Friteza tefal uno ff2031
Friteza na lzici oleje
Friteza horkovzdušná tefal
Hotrkovzdusna friteza
Smazeny syr friteza
Nerez friteza
Friteza bravo basic