Friteza 2 l

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak začít podnikat s friteza 2 l Tajemství, o kterých jste nikdy nevěděli.

Tato praktická 3,5litrová horkovzdušná friteza 2 l z nerezové oceli nabízí mnoho různých funkcí, jako je VAR1 grilování, pečení, rožnění. Škrob z brambor se na špičku dokonale připeče a musí se nechat odmočit.

Nejmenší produkty připraví třeba jen 400 g hranolek. Připravíte tak vaší návštěvě zdravé jídlo, které přesto dobře chutná a i milovník smažených jídel ním nepohrdne.

Nejlepší bude, jestliže si natáhnete rukavice, abyste si tak ochránili ruce před stříkanci tuku, a zlikvidujte starý tuk. Díky výkonu 1600 W dokáže fritéza i péct či grilovat.

Chyby, kterých se většina friteza 2 l dopouští

Na začátek vám můžeme prozradit, což již tak pravděpodobně tušíte, že friteza 2 l v klasické VAR1 nepatří k nejzdravějším způsobům přípravy jídla. Vivax DF-1800B je vybavena nádobou snepřilnavým povrchem a multifunkční rukojetí.

Model má pohodlně vyjímatelnou nádobu, takže jí můžete jednoduše vymýt. Šetří váš čas, energii i místo v kuchyni, protože dokáže zastat práci hned několika spotřebičů.

Orientačně se hodnoty pohybují mezi 1 a 2 kilogramy. Domo Elektro nabízí kvalitní fritézy více typů a vyhovíme tak každému zákaznickému požadavku.

Kdy se uskuteční friteza 2 l?

friteza 2 l hrnce se vám budou hodit při přípravě oběda i večeře. U horkovzdušných fritéz je naopak spotřeba dokonce menší než při klasickém smažení, potřebujete totiž pouhou lžičku oleje.

Pokud se prokliknete do e-shopu, případně na Heurece nebo některém z obchodů rovnou nakoupíte, tak získáme malou provizi. Díky průhlednému víku můžete velmi snadno kontrolovat, jak na tom připravovaný pokrm je.

Teplovzdušné fritézy mají nezřídka více funkcí a bývají také o něco dražší. Je totiž rozdíl vařit pro pár a pro velkou rodinu.

Friteza do myčky
Silvercrest horkovzdusna friteza
Friteza mayfair
Friteza do restaurace
Horkovzdusna friteza nebo klasicka friteza
Horkovzdušná frítéza philips
Smažený sýr friteza
Horkovzdusna friteza lidl recenze