Friteza 20l

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Rovnice pro úspěch friteza 20l.

Ve chvíli, kdy je friteza 20l nahřátá, tak samotné VAR1 je podstatně kratší než smažení na pánvi. V profesionálních kuchyních jsou fritézy velmi využívaným spotřebičem, který umožňuje při celodenním provozu snadnou a efektivní přípravu smažených pokrmů.Tefal je vždy zárukou kvality, nejinak tomu je také u tohoto modelu Tefal Versalio Deluxe 9v1.

Nejčastěji se ve fritéze dělají hranolky, řízečky a další smažené věci, některé modely ale dokážou i upéct či ugrilovat kuře, usušit ovoce nebo třeba upéct moučník. Zpracování fritézy, její prvky i ovládání je precizní.

Pokud máte na mysli fritézy, záleží na tom, co od ní očekáváte. Kromě typu fritézy je důležitý i její výkon a samozřejmě také velikost.

5 skvělých způsobů, jak naučit své posluchače o friteza 20l.

Na friteza 20l vám stačí maximálně 2 lžíce oleje a můžete VAR1 i úplně bez oleje. Majíobvykle nižší příkon, a tak příprava pokrmů v nich trvá dost dlouho.

U těchto model se často setkáte s možností vybírat si přednastavené programy, což vám ušetří čas při nastavovaní fritézy. Nevýhodou pro někoho mohou být velké rozměry a vysoká hmotnost, která ztěžuje manipulaci.Fritéza pracuje s teplotou vzduchu od 60 do 200 stupňů.

Některé přístroje jsou navíc vybaveny spínačem, jímž lze počátek vaření také nastavit. Některé modely se po uplynutí času dokonce samy vypnou.

Jaké kroky musíte podniknout, abyste zlepšili své friteza 20l

Tlačítkem zvednete friteza 20l koš z oleje a přes okénko zkontrolujete míru usmažení, aniž byste museli VAR1 otevřít. Horkovzdušná fritéza připravuje jídlopomocí cirkulace horkého vzduchua ne v oleji.

V rozhodování vám pomůžou stránky, které vznikají právě za tím účelem, aby spotřebitelé získali co nejširší přehled. S 5,5 litry je taktéž vhodná pro přípravu většího množství jídla (až 1,5 kg).

Přesto dokáže připravit smažený pokrm rychle, chutně a zdravě bez přidání tuku. Výrobce dodává základní příslušenství, manuál v češtině či kuchařku však v balení nenaajdete, což dle uživatelských recenzí mnoha zákazníkům chybí.

Horkovzdusna friteza tefal easy fry compact
Termostat friteza
Friteza nehreje
Akce horkovzdusna friteza
Horkovzdušná frítéza tefal actifry
Bravo friteza
Friteza dolimano
Horkovzdusna friteza