Fritéza 2l

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Naučte se dělat fritéza 2l jako profesionál

fritéza 2l zdravě pouze pomocí horkého vzduchu bez přebytečného oleje. Koš na pečení chleba se dá výborně využít v našich teplovzdušných fritézách.

Horkovzdušná fritéza je známá jako řešení a ekvivalent tradiční fritézy.Proto je horkovzdušná fritéza stále oblíbenější. Nastavení požadované teploty, času, či programu se provádí pomocí různých koleček či tlačítek.

Najdou se ovšem i větší a menší, které umí připravit luxusní hranolky. Jistě přijdou vhod předem připravené, po kterých můžete jen sáhnout do ledničky.

Kdy se uskuteční fritéza 2l?

Zmražené produkty nerozmazujte – absorbují totiž během fritéza 2l méně tuku… Za stále slušné peníze si můžete pořídit vysoce kvalitní kuchyňský spotřebič.

Nejvhodnějšími oleji jsou řepkový a slunečnicový, jejichž bod zakouření je vyšší než 170 °C.Smažené pokrmy jsou nejen u nás oblíbenou složkou naší stravy. Díky tomu se jídlo v teplovzdušné fritéze jen málokdy připálí.

Malé, větší i velké fritézy nabízejí téměř všechny značky. Na druhou stranu, v oblasti fritéz jde o osvědčenou kvalitu.

Jak vyrobit fritéza 2l?

Také, pokud jste v domácnosti maximálně dva, poradíte si i s fritéza 2l košem do 1 kg. Ostatně horkovzdušná fritéza Tefal špičková skutečně je.

Horkovzdušná fritéza s příkonem 1300 W a nepřilnavým košem o objemu 3,8 litru. Čím je příkon vyšší a objem menší, tím rychleji bude fritéza nahřátá.

Nač pořizovat několik různých spotřebičů, když stačí jeden jediný? Jelikož připravované suroviny nemusí být kompletně ponořené v oleji, mohou mít menší objem/kapacitu.

Horkovzdusna friteza hranolky
Friteza horky vzduch
Profi cook friteza
Friteza moulinex
Friteza horky vzduch
Lidl friteza letak
Digitalni friteza
Friteza na rizky