Friteza 3l

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Tajemství zvládnutí friteza 3l za pouhé 3 dny

Horkovzdušná friteza 3l PHAO 1000 vyčnívá nad klasické spotřebiče v této kategorii, kromě VAR1 horkým… Výrobci uvádí, že na přípravu pokrmu, budete potřebovat asi lžičku oleje, díky tomu se sníží kalorická hodnota jídla.

Pokud bychom měli vyjmenovat nevýhody, pak to bude vyšší cena, (která však odpovídá vybavení a schopnostem fritézy) a absence podrobného českého návodu. Ovládání je přehledné díky displeji a nepostrádá funkci časovače.

Na druhou stranu, ve více z nich použít pár kapek můžete, dokonce to doporučují samotní výrobci – takže je to v konečném důsledku jen na vás. A smažené jídlo bez zbytečného množství oleje si budete užívat kdy chcete bez výčitek a navíc takové jídlo si uchová maximální chuť.

Jaké je nejlepší friteza 3l?

friteza 3l se pouze pomocí horkého vzduchu bez přebytečného oleje, proto není tolik cítit a je ideální i pro použití v menších bytech. Chcete si vychutnat skvělé hranolky nebo smažené řízky i bez oleje?

Vnitřní nádoba je vyjímatelná a umožňuje mytí v myčce nádobí. U dynamických fritéz nehrozí nedokonalá příprava a jsou tím pádem ideální volbou.

Do celkového objemu oleje se totiž kromě drátěného koše musí ponořit i topné těleso. Tlaková fritéza je dobrá volba pro smažení velkých kousků s kostí.

Co si myslí přední odborník v oboru o friteza 3l.

V neposlední řadě jevýhodou tohoto typu friteza 3l hrnce jeho údržba – spirálu lze vyjmout a nádobu pak umýt i v myčce. Pomocí předem nastavitelného programu můžete připravit rychle a cíleně ty nejrozmanitější potraviny.

Na stránkách výrobce najdete také spoustu receptů, které se vám minimálně do začátku budou určitě hodit. Tyto fritézy jsou nejen vzhledné, ale i kvalitní.

Jedná se o multifunkční fritézu 9v1, ve které vedle smažení můžete klidně i dusit či vařit. U některých spotřebitelů mohou být rozhodujícím faktorem funkce fritézy (nebo nedostatek jejích funkcí).

Silvercrest horkovzdušná friteza
Horkovzdušná friteza vives
Teplovzdusna friteza
Friteza ff1000 tefal
Friteza domaci
Friteza bez tuku
Horkovzdusni friteza
Horkovzdusne friteza