Friteza 400v

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Chcete zvýšit svůj friteza 400v? Nejprve si přečtěte tento článek

Tác a friteza 400v košík s nepřilnavým povrchem lze čistit v myčce na nádobí. Kromě smažení horkým vzduchem má mnoho fritéz bez oleje i další funkce, jako je pečení, zapékání, grilování či vaření.

Možné je mytí v myčce a součástí je i kniha s recepty. Fritéza ActiFry sezapíná jedním tlačítkem, následně si předvolbou +,- navolíte minuty a ona se sama zapne.

Přece jen to, jak dobře a pravidelně budete fritézu čistit, bude mít přímý vliv na chuť pokrmů, které budete připravovat. Postačí obyčejný kartáček nebo houbička na mytí nádobí.

Moje prezentace na téma friteza 400v, kterou jsem přednesl na akci X

Ovládání bývá omezeno na otočný knoflík, často chybí různé friteza 400v programy a také příslušenství. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ fritézy, bude vaše jídlo zdravé a chutné.

Zcela jistě nekupujte fritézu, která má výkon nižší než 1300 W. Tato fritéza má dobré parametry – celkem 9 přednastavených programů, příkon 1800 W, objem 10 l i průhledné sklo.

Pokud zvažujete koupi nové fritézy, pravděpodobně jste v dilematu zda je lepší investovat do horkovzdušné nebo klasické fritézy. Podívejte se na názor na horkovzdušnou fritézu v tomto videu na YouTube od uživatelky Miamis.

Rovnice pro úspěch friteza 400v.

Díky tomuto řešení nedochází k přepalování částeček, které propadnou z friteza 400v koše. Díky důmyslnému olejovému filtru je filtrování zdravější a olej bude vždy čistý a vydrží déle.

Co by naopak nikdy do fritézy přijít nemělo jsou polévky nebo tekutiny všeobecně. Fritéza SOGO SS na horkovzdušné bázi se postará o perfektní přípravu vašich pokrmů.

Na trhu dnes existuje mnoho podobných elektrických kuchyňských pomocníků, které se funkcemi i kvalitou prolínají nebo míjejí skoro náhodně. Nyní již nemusíte neustále hlídat, jestli vám nepřetéká voda z hrnce nebo zda se vám nepřipaluje maso.

Test horkovzdusna friteza
Friteza na lzici oleje
Friteza domaci
Horkovzdusna friteza rohnson
Vzdusna friteza philips
Horkovzdusná friteza
Recept horkovzdusna friteza
Horkovzdusna friteza brambory