Friteza 5 litru

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Nejdůležitější průvodce friteza 5 litru

Objem zde znamená velikost friteza 5 litru koše, tj. Firma Philips byla založena v roce 1891 ve městě Eindhoven.

V profesionálních kuchyních jsou fritézy velmi využívaným spotřebičem, který umožňuje při celodenním provozu snadnou a efektivní přípravu smažených pokrmů.Tefal je vždy zárukou kvality, nejinak tomu je také u tohoto modelu Tefal Versalio Deluxe 9v1. Mezi nejčastější příslušenství patří různé nástavce, držáky na rošty, koše na hranolky a zeleninu, zásobník na drobky nebo kleště.

Přesto mají pokrmy onu specifickou a žádanou chuť. Díky promíchání budou potraviny rovnoměrně připraveny, aniž byste museli do procesu přípravy jakkoliv zasahovat.Potěšit mohou barevné varianty – Delimano Air Fryer Pro se vyrábí v černé, červené a černé barvě.

2 způsoby, jak použít friteza 5 litru, abyste se stali pro zákazníky neodolatelnými

Objem friteza 5 litru košů se pohybuje v rozmezí 0,7 až 3 kg. Docílíte tak tím dokonalého propečení tak, jak si přesně žádáte.

Téměř nová, zakoupená v dubnu 2021, (stále v záruce), použitá asi 5x, funguje výborně, ale syn upřednostňuje jen jídlo z klasické trouby, tak dávám pryč. Fritéza je vybavena dotykovým panelem a LCD displejem.

Sortiment se pro vás snažíme neustále rozšiřovat. Základní výbava horkovzdušné fritézy FR1200 zahrnuje vše, co k běžnému vaření budete potřebovat, takže vám odpadá nutnost dokupování potřebného příslušenství.

5 návyků týkajících se friteza 5 litru, které uplatňuji ve svém každodenním životě.

To samozřejmě platí pouze v případě, kdy je friteza 5 litru hrnec takovým víkem vybaven. Spotřebujete více oleje na stejné množství jídla, než kdyby bylo těleso umístěné pod vnitřním košem.

Naše srovnání horkovzdušných fritéz vám ukáže, co všechno takový friťák bez oleje vlastně umí. Horkovzdušnou fritézu ocení ti, kteří dávají přednost zdravějšímu způsobu přípravy smažených pokrmů a smaží častěji.

Vejde se do každé kuchyně.Můžete si nastavit teplotu od 150° do 190° tak, aby byl pokrm připraven vždy tím nejlepším způsobem.Multifunkční fritéza umí nejen smažit, ale i péct, rozmrazovat, grilovat i zapékat. Ke smažení totiž nepoužívá olej, ale jen horký vzduch, který potraviny opeče z vnějšku, zatímco uvnitř zůstanou šťavnaté.

Fritak philips
Horkovzdusna friteza azura
Moderni friteza
Sencor horkovzdusna friteza
Teplovzdusna friteza modry konik
Friteza bl
Lidl shop horkovzdusna friteza
Horkovzdusna friteza orava