Friteza 5l

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 skvělých způsobů, jak naučit své posluchače o friteza 5l.

Na friteza 5l je přehledný dotykový displej, na kterém lze nastavit teplotu a čas nebo vybrat některý z 8 VAR1 programů. Horkovzdušná fritéza s nádobou o objemu 3, 5 l a nastavitelnou teplotou 80–200 °C pro..

Má časovač, který hlídá optimální dobu přípravy a termostat, který se stará o přesnou teplotu oleje při smažení. Nevýhodou pro někoho mohou být velké rozměry a vysoká hmotnost, která ztěžuje manipulaci.Fritéza pracuje s teplotou vzduchu od 60 do 200 stupňů.

Funkcí automatického míchání jsou vybavenédynamické horkovzdušné fritézy.Během vaření tak budete moct všechno nechat na fritézu, která jídlo promíchá za vás. Ty tam jsou doby, kdy jste se při přípravě oběda nesměli dlouhé hodiny hnout od plotny.

Proč je friteza 5l špatné?

Nevýhodou však je, že tento friteza 5l hrnecnemůžete obvykle rozebrat úplně,a tak je mytí trošku náročnější. Pokud by byla namočená pouze zčásti, mohlo by se stát, že bude docházet k nerovnoměrnému smažení.

Ať již prostřednictvím nákupních rádců, tak i profesionálních recenzí. Lze v ní připravovat také obalované nebo smažené potraviny, hodí se na úpravu ryb nebo zeleniny.

Ovládání fritézy FR1200 je velmi jednoduché a díky velkému dotykovému LED displeji také přehledné a intuitivní. V multifunkčním hrnci ECG MH 168 Fit4life můžeme připravovat nejen skvělé křupavé..

Proč většina friteza 5l selhává

Ale ti, co friteza 5l na jednu lžičku znají, dobře vědí, co je jeho předností. I tento spotřebič do skupiny chytrých elektrických hrnců patří.

Pokud v následujících řádcích objevíte i jen jednu «překážku», doporučujeme, abyste si koupi horkovzdušné fritézy dobře promysleli. Můžete si tak zakoupit horkovzdušnou fritézu s halogenovým světlem.

S příkonem 1000 W připraví až 600 g hranolek… Topná tělesa jsou vyrobena z nerezové oceli a zpevněna nožičkami.

Friteza bosch
Horkovzfusna friteza
Horkovzdusna friteza video
Nahradni dily friteza tefal
Friteza silver crest
Fritéza bez oleje
Friteza metro
Friteza delonghi roto