Friteza 5litru

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co je friteza 5litru a jak funguje?

friteza 5litru nádoba pracuje nanejvýš efektivně a ihned se rozehřeje na provozní teplotu. Tento kuchyňský spotřebič je vhodný pro 1 kilogram potravin.

Poohlédněte se po užitečných doplňcích– například po průhledném víku či dalšímu příslušenství v balení. K ohřevu jídla dochází prostřednictvím horkého vzduchu, který proudí uvnitř fritézy.

Jejich největší výhoda je příprava právě těchto smažených pokrmů s minimem oleje. Pokud hledáte geniální friťák bez oleje – tady je horkovzdušný hrnec Tefal.

Chyby, kterých se většina friteza 5litru dopouští

Kromě samotného friteza 5litru můžete v tomto hrnci připravit jídlo i opékáním, grilováním a pečením. Na druhou stranu jde o nejzdravější způsob smažení.

Objem u horkovzdušných fritéz naštěstí neudává objem oleje.Množství potravin, které najednou váš zdravější pomocník dokáže připravit. Ceny v této hladině se pohybují do cca Kč s DPH.

Mám nyní zdravotní problémy a musím vše teplé, jídla i nápoje a dokonce i ovoce. Zcela jistě nekupujte fritézu, která má výkon nižší než 1300 W.

5 návyků týkajících se friteza 5litru, které uplatňuji ve svém každodenním životě.

Horkovzdušné friteza 5litru mají k troubám blíž než ke klasickým VAR1 hrncům. Všechna nastavení se ovládají pomocí digitálního dotykového displeje a dají se kdykoliv během provozu změnit.

Všechny kroky nastavujete na digitálním displeji stisknutím tlačítek. Důležitý je i způsob vypouštění oleje, který se provádí pomocí přídavné hadice, v případě profesionálních fritéz pomocí ventilu.

Ta se liší nejen produkt od produktu, ale také podle typu připravované suroviny. Fritézy jsou v drtivé většině vyrobeny z nerezového materiálu a jsou rozebíratelné z důvodu snazšího čištění.

Klarstein horkovzdusna friteza
Friteza fagor
Elektricka friteza
Silver crest friteza
Horkovzsusna friteza
Horkovzdusna friteza eta
Friteza lidl recenze
Friteza tefal bez oleje