Friteza 6l

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Proč většina friteza 6l selhává

Speciální programy se zaměřují na friteza 6l řízků nebo brambor. Má časovač, který hlídá optimální dobu přípravy a termostat, který se stará o přesnou teplotu oleje při smažení.

Jedná se o prostor mezi dnem a topným tělesem, ve kterém se udržuje nižší teplota, než která se používá ke smažení.Mínusem řady gastro fritéz je absence zabudovaného systému filtrace oleje. Čistí se podle toho, jaký typ fritézy máte doma.

Přednastavené programy vám tak zjednoduší vaření. U menších modelů se objemy pohybují okolo půl litru a u těch největších šplhají až ke čtyřem litrům.

Moje prezentace na téma friteza 6l, kterou jsem přednesl na akci X

friteza 6l grilování, opékání, pečení, smažení, dušení, ohřívání, rozmrazování a udržování teploty. Použitý olej slouží pouze k dodání chuti a jakési zvláčnění pokrmů, ne na jejich samotnou přípravu.

Jakmile se s přístrojem seznámíte, můžete začít experimentovat. Samozřejmě, jsou vhodné pro vaření jakýchkoliv pokrmů, od zeleniny přes přílohy až po maso.

Mezi nejoblíbenější modely patří například Philips Airfryer XXL, která se pohybuje kolem Kč. Pokud byste do vnitřního hrnce nahlédli během provozu, uvidíte, žekoš rotuje.

5 věcí o friteza 6l, které budeme za 10 let dělat jinak

friteza 6l hrnec Sencor nabízí přípravu pokrmů za pomoci horkého vzduchu. A navíc nemusíte se namáhat s likvidací přebytečného oleje.Mnoho jídel, který byste dávali do trouby stačí jednoduše vložit do horkovzdušné fritézy.

Lze v ní připravovat také obalované nebo smažené potraviny, hodí se na úpravu ryb nebo zeleniny. Výhodou fritéz je také rovnoměrné prohřátí a osmažení pokrmu – ať už se jedná o řízek nebo hranolky.

Naleznete tu také hodnocení a recenze horkovzdušných fritéz.Následující tabulku si můžete přehledně seřadit podle vašich požadovaných parametrů. Multifunkční hrnec s více programy, který v kuchyni nahrazuje ostatní vařiče.

Horkovzdušná frítéza červená
Fritak bez oleje
Horkovzdusna friteza z lidlu
Friteza eta
Horkovzdusna friteza jak funguje
Tesla horkovzdusna friteza
Fritéza tefal principio ff230831
Friteza 1litr