Fritéza 8l

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Proč nikdy neuvidíte fritéza 8l skutečně fungovat

V naší nabídce najdete klasické fritéza 8l hrnce, ale třeba imultifunkční hrnce, se kterými je vaření opravdovou hračkou. O tom, že jídlo připravené v horkovzdušné fritéze je určitě zdravější, jsme hovořili v úvodu našeho článku.

Ve fritéze od značky Clatronic připravíte mnoho chutných jídel. Nevýhodou pro někoho mohou být velké rozměry a vysoká hmotnost, která ztěžuje manipulaci.Fritéza pracuje s teplotou vzduchu od 60 do 200 stupňů.

Škrob z brambor se na špičku dokonale připeče a musí se nechat odmočit. Tyto pokrmy se nejen v restauracích, ale stále častěji také v domácnostech, připravují ve fritézách.

Jak ti nejlepší uspějí v fritéza 8l.

Horkovzdušné fritéza 8l mají k troubám blíž než ke klasickým VAR1 hrncům. Jejich klasickou verzi vám představujeme na začátku tohoto článku.

Jsem Sencor horkovzdušná fritéza SFR 5321BK. Vyhotovím super smažená i nesmažená jídla, aniž byste museli přidat kapku tuku. Profi fritézy, které nechybí snad v žádné restauraci, jsou nejčastěji vyráběny z nerezového materiálu.

Pohodlně tak připravíte mnohem zdravější již zmíněné hranolky nebo koblihy a mnoho dalších chutných pokrmů. Právě to vám usnadní kontrolky, které vám dají vědět, že je fritéza nahřátá na požadovanou teplotu a vy můžete začít chystat oběd či večeři.

Zjistěte, jak přesně jsme minulý měsíc provedli fritéza 8l

Levné fritéza 8l hrnce pořídíte za několik set korun, vybrat si ale můžete i dražší model až za několik tisíc korun. Dobrý den, principem jde o dva velmi podobné spotřebiče.Výhodou horkovzdušných fritéz je rychlejší nahřátí menšího prostoru, což se však také projeví sníženou kapacitou.

Nastavit lze také časovač, který fritézu po zvolené době vypne. Vyzkoušejte chytrou multifunkční fritézu, se kterou připravíte jídlo hned několika různými způsoby.

Vybírejte podle objemu připravovaných potravin a také dalších programů. Kromě toho si zákazníci tyto modely hodně chválí.Díky tomu jenom vyberete program a nemusíte již myslet na nastavování teploty a další věci.

Friteza df-d0201
Elektrická friteza
Horkovzdusni friteza
Friteza tefal 9v1
Horkovzdusna friteza vyhody
Dtest fritezy
Horkovzdušná frítéza 6l
Friteza elektricka