Friteza actifry

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Rychlé a snadné řešení pro friteza actifry

Statické friteza actifry hrnce fungují na principu proudění horkého vzduchu okolo potravin. Proto vám s výběrem horkovzdušné fritézy chceme pomoci.

To je vlastně jako byste používali fritézu jako pánev a to není její funkcí. Fritéza připravuje pokrmy za pomoci infračerveného topného tělesa.

Připravte si výjimečně chutné a křupavé hranolky v této chytré fritéze Filtra One značky Tefal! Horkovzdušná fritéza SENCOR SFR 5320WH, 6 volitelných programů na přípravu pokrmů, objem 3litry, příkon…

Průvodce friteza actifry

friteza actifry koš je vyjímatelný a VAR1 je vybavena bezpečnostní pojistkou. Teplotu si tak můžete nastavit sami, nejčastěji v rozmezí 80 až 200 °C.

Alza nabízí horkovzdušné fritézy a hrnce od více než 20 značek, největší zastoupení zde mají značky Tefal a Klarstein, ceny se pohybují zhruba od Kč. My jsme zkusili připravit vepřovou panenku Stroganoff.

Tyto fritézy jsou nejen vzhledné, ale i kvalitní. U některých modelů je dokonce odnímatelný, takže si jej můžete odnést se sebou do jiné místnosti.

Úvod do friteza actifry.

Inovativní kuchyňský pomocník dokáže friteza actifry na jedné lžíci oleje, či dokonce úplně bez oleje. Oproti běžné fritéze se liší tím, že nemusíte použít skoro žádné oleje.

Tento model fritézy si již našel své příznivce v mnoha domácnostech a dlouhodobě patří k naším nejprodávanějším… Smažené jídlo voní při přípravě lahodně, ale může také zanechat nepříjemnou vůni, zejména pokud je prosmažené nebo spálené.

Od smaženého kuřete po koblihy, neodolatelná kombinace křupavého exteriéru a vlhkého interiéru je vše díky klasické fritéze. Dvoukomorová fritéza Bartscher A má příkon 2×2,2kW/230V a váží 6,5 kg.

Friteza tefal ff162131
Friteza ff162131
Sencor horkovzdusna friteza
Horkovzdusny friteza
Friteza na lzicku oleje
Horkovzdušná fritéza klarstein
Horkovzdusnafriteza
Vodni friteza