Friteza actifry fx1000

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

friteza actifry fx1000 A láska mají 4 společné věci

Vnitřní nádobu lze po skončení friteza actifry fx1000 vyjmout a umýt v ruce nebo myčce společně s dalšími rozebíratelnými částmi. Její příkon činí 1400 W a objem mísy je 3,5 litru.

Redakčním testem prošla fritéza Tefal ActiFry Family. Tyto fritézy vám umožní používat jakýkoliv olej, který máte po ruce, tedy slunečnicový, řepkový, olivový aj.

Horkovzdušná fritéza DOMO DO 513 FR zastupuje kvalitní zlatou střední cestu.Stačí předehřát, počkat 15 až 20 minut a můžete si vychutnat lahodné, křupavé kousky kuřete. SOGO SS Pokud jste milovníky zdravého vaření bez použití velkého množství oleje a s co nejmenším množství tuku, tak jste na správném místě.

Mýty a fakta o friteza actifry fx1000.

friteza actifry fx1000 hrnce neboli VAR1 promění každé smažené jídlo v pochoutku. Funkce termostatu uchová hotový pokrm při požadované teplotě a počká tak na všechny opozdilce v domácnosti.

Výhodou je široká nabídka 11 přednastavených programů od přípravy hranolků po muffiny. Jen o něco menší objem než předchozí model od SOGO má fritéza DOMO DO 513 FR.

Tato fritéza není vybavena displejem, ale pouze otočnými ovladači teploty a času. Otočný volič je velmi praktický a ovládání je tudíž snadné a zároveň i pohodlné.

Je friteza actifry fx1000 kopií jiné ochranné známky?

friteza actifry fx1000 pomocí horkého vzduchu bez oleje a tuku. Olej ani zbytky potravin v něm se nepřepalují díky studené zóně.

Velmi praktická možnost, díky které si zvolíte teplotu přípravy dané potraviny. • Exkluzivní technologie Dual Motion • Příprava pokrmů na malém množství oleje nebo zcela bez oleje • Kapacita 1,7…

Hlavními cíli této značky jsou kvalita a atraktivní design. Pokrmy v první řadě do sebe nenasají přepálený, tedy ne nejzdravější tuk, a budou obsahovat mnohem méně kalorií.

Mini friteza tefal
Bosch friteza
Friteza levně
Lidl shop horkovzdusna friteza
Friteza 1 litr
Multifunkcni friteza
Friteza na vzduch
Horkovzdušná friteza klarstein