Friteza bez oleja

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Kdy vstoupí v platnost zákon friteza bez oleja?

Horkovzdušná friteza bez oleja bílá, 1400 W, LED displej, objem 3 l, systém VAR1 bez použití oleje,6 volitelných programů. Poslední místo v našem testu obsadila mini fritéza Sencor s objemem 3 litry, tedy nejmenším objemem ze všech modelů v recenzi.

V momentě, kdy budete olej měnit, budete muset řešit Nerudovskou otázku – kam s ním? Filtr je umístěn uvnitř fritézy a v případě potřeby jej můžete pohodlně vybrat, umýt, případně vyměnit.Díky tomu je možné snížit množství použitého oleje.

Budete fritézu po každém použití uklízet někam do zadní skříňky? Už se nemusíte cítit provinile, když si chcete dopřát smažené dobroty.

Pravda o friteza bez oleja za 3 minuty

Objem friteza bez oleja koše je 2,6 litru co vám postačí k přípravě řízků či hranolek bez kapky tuku. Kromě zdravého smažení v ní můžete péct, grilovat, rozmrazovat nebo i sušit.

Fritéza totiž upraží jídlo při vysoké teplotě a zcela rovnoměrně. Tady už se zpravidla jedná o opravdu multifunkční přístroje s širokým příslušenstvím a nabídkou nejrůznějších funkcí.

V horkovzdušné fritéze se dají jídla připravovat bez tuku nebo s nízkým obsahem tuku. Záleží také na konkrétním způsobu přípravy, ale to, že obliba horkovzdušných fritéz stoupá, svědčí o tom, že jídlo z nich chutná velice dobře.Vybírejte ideálně takové modely, jejichž části lze umýt v myčce.

Rychlé a snadné řešení pro friteza bez oleja

Inovativní kuchyňský pomocník dokáže friteza bez oleja na jedné lžíci oleje, či dokonce úplně bez oleje. Košík je vyroben z chromované oceli s izolovaným držadlem a závěsným úchytem.

Zpracovala jsem mleté hovězí maso, abych vyzkoušela, zda kuličky nebudou ve výsledku tuhé. Po uplynutí nastavené doby s přístroj sám vypne.

Na první pohled vypadají oba typy fritéz docela podobně. Dále bychom vám chtěli doporučit, abyste při výběru fritézy dbali i na její značku, protože u těchto výrobků bývá často určitá značka známkou kvality.

Catler friteza
Friteza vivax
Tefal horkovzdušná friteza
Vivax friteza
Friteza horkovzduch
De longhi friteza
Hoekovzdusna friteza
Multifunkční friteza