Friteza bez tuku

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Kdybych to udělal dříve o friteza bez tuku, neudělal bych chybu.

Oceňujeme také rychlost friteza bez tuku a celkový dobrý poměr ceny a kvality a také velikost, která je vhodná i pro vícečlennou domácnost. U těchto modelů se také setkáte s více příslušenstvím, které vám ulehčí přípravu mnoha druhů smažených pokrmů.

Součástí horkovzdušné fritézy bývají velmi často takzvané oddělovače, díky kterým lze smažit více jídel najednou. Horkovzdušná fritéza ECG AF 3500 s objemem 3,5 l pro zdravou přípravu pokrmů s minimálním množství tuku….

Fritéza nabídne sedm programů, při některých funguje jako statická, u jiných jako dynamická. SENCOR SFR 5400WH je vybaven dotykovým ovládacím panelem, 12 volitelnými programy a časovým spínačem.

Tajemství úspěchu friteza bez tuku

Objem friteza bez tuku koše je 2,6 litru co vám postačí k přípravě řízků či hranolek bez kapky tuku. Možnost volby různých výkonů, objemů nádrží a konfi gurací síta usnadňuje výběr nejlepší kombinace pro jakýkoliv provoz.

Její vnitřní nádoba má totiž velký objem, připravit v ní můžete najednou až 1,7 kg potravin. Funkcí automatického míchání jsou vybavenédynamické horkovzdušné fritézy.Během vaření tak budete moct všechno nechat na fritézu, která jídlo promíchá za vás.

Multifunkční hrnec 8v1 MF-02 Ceramic Multifunkční hrnec 8v1 s vnitřní nádobou s keramickým povrchem. Díky nepřilnavému materiálu je ale mytí snadné i v ruce.

Proč většina friteza bez tuku selhává

Tlačítkem zvednete friteza bez tuku koš z oleje a přes okénko zkontrolujete míru usmažení, aniž byste museli VAR1 otevřít. Horkovzdušná fritéza je výrobek, který využijete ne jen na přípravu zdravých hranolek nebo jiných typů bramborových příloh.

Taková bude příprava vašich oblíbených pochoutek s naší novou horkovzdušnou fritézou PHAF 5000. Tuto horkovzdušnou fritézu Tefal Easy Fry EY si můžete zakoupit ihned za cenu kolem Kč s DPH.

Horkovzdušná fritéza značky ECG AF 6000 o objemu 7 litrů. Z toho důvodu je lepší větší množství jídla připravit ve více várkách.

Friteza bosch
Tefal friteza uno
Horkovzdušná frítéza 5l
Heureka teplovzdusna friteza
Gastro friteza bazar
Horkovzušná friteza
Horkovzdusna friteza d
Friteza philco