Friteza bez ulja

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Chcete-li být vítězem, změňte svou filozofii ohledně friteza bez ulja hned teď!

Údržba horkovzdušné friteza bez ulja není nijak složitá, základem je důkladné mytí VAR1 hrnce či mřížky. Poradíme vám, jak vybrat fritézu a na co si dávat pozor.

Cirkulace horkého vzduchu ve fritéze je rovnoměrná, díky tomu je možné přístroj použít i k jiným účelům. Smažák z horkovzdušné fritézy je bez oleje stejně křupavý jako ten z klasické fritézy.

Větší množství konzumovaného tuku také snižuje správnou funkci orgánů. Nabídka fritéz Tefal je velmi široká a najdete nejen tradiční modely, ale také technicky propracovanější.Horkovzdušná fritéza Delimano Air Fryer Pro představuje zdravější alternativu pro smažení vašich oblíbených křupavých jídel bez kapky oleje.

Co si myslí přední odborník v oboru o friteza bez ulja.

Krátká doba zahřívání a efektivní friteza bez ulja prostor umožňují krátkou dobu přípravy. Horkovzdušná fritéza, příprava pokrmů na minimu oleje nebo zcela bez oleje, 9 automatických nastavení, nastavitelná teplota, časovač.

Díky této technologii bude fritéza rychleji připravena na použití, protože vzduch se ohřívá snáze než olej. Ceny v této hladině se pohybují do cca Kč s DPH.

Disponuje vnitřním prostorem o objemu 12 l a v okamžiku v ní připravíte téměř jakékoliv jídlo – od domácích hranolek, masa, zeleniny až po lahodný dezert. Horkovzdušná fritéza je známá jako řešení a ekvivalent tradiční fritézy.Proto je horkovzdušná fritéza stále oblíbenější.

Nejdůležitější průvodce friteza bez ulja

Díky této funkci si tak můžete sami nastavit dobu friteza bez ulja na minutu přesně. U klasických fritéz opravdu spotřebujete velké množství oleje.Je nutné si však dát pozor na aromatické potraviny jako jsou ryby.

Oba nabízí stejné jídlo (například zeleninu nebo kousky masa) lahodnou chuť a křupavý „exteriér“. Udělejte všechna ta křupavá, smažená jídla a zákusky, po kterých toužíte, bez pocitu viny!

Některé přístroje jsou navíc vybaveny spínačem, jímž lze počátek vaření také nastavit. Od smaženého kuřete po koblihy, neodolatelná kombinace křupavého exteriéru a vlhkého interiéru je vše díky klasické fritéze.

Hendi friteza
Friteza na kapku oleje
Friteza z lidlu
Progress friteza
Friteza teplovzdušna
Friteza od tefalu
Friteza bartscher
Horkovzdušná friteza phillips