Friteza bl

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Je friteza bl kopií jiné ochranné známky?

friteza bl zdravě pouze pomocí horkého vzduchu bez oleje – VAR1 proto není tolik cítit a je ideální i pro použití při dietách a zdravém způsobu života. Můžete si totiž pořídit fritézu či některý z moderních automatických hrnců!

Tato funkce vám umožní jednoduše regulovat teplotu. Jelikož je tento proces mnohem rychlejší, mohlo by se vám stát, že dojde k přesmažení pokrmů a jejich znehodnocení.

Opláštění fritézy je z nerezové oceli, ovladání je z plastu.Většina modelů má integrovanou signalizaci rozpáleného oleje.Tyto efekty nejsou žádoucí a ovlivňují kvalitu připravovaného pokrmu. Nabízí až 9 různých funkcí, přičemž zajímavostí je speciální program pro přípravu těstovin, rizota nebo paelly.

10 friteza bl tipů, které byste měli znát

Ve chvíli, kdy je friteza bl nahřátá, tak samotné VAR1 je podstatně kratší než smažení na pánvi. Vhodné je používat oleje s nízkým kouřovým bodem – například sojový olej.

Spotřebujete více oleje na stejné množství jídla, než kdyby bylo těleso umístěné pod vnitřním košem. Filtr je umístěn uvnitř fritézy a v případě potřeby jej můžete pohodlně vybrat, umýt, případně vyměnit.Díky tomu je možné snížit množství použitého oleje.

Horkovzdušné fritézy používají ke smažení horký vzduch. Praktické je například mít vždy více typů košíků, některé fritézy vás obslouží tak, že je můžete použít najednou av jednom připravíte hlavní jídlo av druhém přílohu.

Největší tajemství friteza bl

Líbí se jim, že jde o multifunkční stroje, které kromě friteza bl umožňují i ​​grilovat či péct. SENCOR nabízí multifunkční horkovzdušné fritézy s dotykovým displejem, objemem až 11 litrů a 12 přednastavenými programy.

Pokrmy nemusíte před přípravou rozmrazovat či předehřívat. Taková bude příprava vašich oblíbených pochoutek s naší novou horkovzdušnou fritézou PHAF 5000.

Horkovzdušná fritéza umožňuje nízkotučné a rychlé vaření jídla bez nutnosti rozmrazování s optimálním nastavením pro daný pokrm. Mezi stálice v českých kuchyních rozhodně patří fritézy.

Horkovzdusna friteza silvercrest
Horkovzdušna friteza tefal
Friteza ryzovar
Recepty teplovzdusna friteza
Friteza z lidlu
Klasicka friteza
Horkovzdusne friteza
Friteza steba