Friteza concept

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 skvělých způsobů, jak naučit své posluchače o friteza concept.

friteza concept koš je vyjímatelný a VAR1 je vybavena bezpečnostní pojistkou. Rozsah nastavitelných teplot je opravdu široký, volit můžete mezi 50 až 230 °C.

Samozřejmostí by měla být i tepelně izolovaná rukojeť. Základní modely fritéz mívají přednastavenou teplotu zpravidla na 190 °C, popřípadě na dvě teploty, mezi nimiž můžete přepínat.

Domácí hranolky nakrájejte rovnoměrně – pokud budete připravovat domácí hranolky z brambor, dbejte na to, aby byly rovnoměrně nakrájeny.K těmto účelům je vhodné pořídit například kráječ zeleniny. Jakmile se s přístrojem seznámíte, můžete začít experimentovat.

Jaké kroky musíte podniknout, abyste zlepšili své friteza concept

Horkovzdušná friteza concept Clatronic FR 3698 pro zdravější VAR1 bez použití tuku či oleje. Pozor si však dejte při nasazování koše zpět do fritézy, někdy to jde trochu hůř.K dispozici je praktický otočný gril, přípravu pak můžete sledovat skrze prosklené okénko.

Disponuje objemem 12 l a 16 přednastavenými programy. Mokrýma rukama vytvořte kuličky o průměru asi 3 cm.

Výběr gastro vybavení, které by mělo být součástí Vaší kuchyně, závisí především na tom, jaká jídla budete ve Vaší restauraci podávat. Od značky Delimano si zakoupíte horkovzdušnou fritézu Delimano Air Fryer.

5 věcí o friteza concept, které budeme za 10 let dělat jinak

Během friteza concept dbejte na to, že vkládáte potraviny do rozpáleného oleje. Velikost i hmotnost přístroje přímo souvisí s jeho objemem.

U horkovzdušné fritézy zároveň oceníte několik funkcí. Horký vzduch je uvnitř fritézy rovnoměrně rozháněn ventilátorem.

Pokud nemáte v úmyslu připravovat jen občas nějakou smaženou přílohu, hledejte fritézu s dostatečnou kapacitou, která pojme jakékoliv jídlo, které připravujete. Cenu horkovzdušných fritéz je srovnatelná s cenou, za kterou je možné koupit například multifunkční hrnce nebo jiné chytré elektrické hrnce.

Rm gastro friteza
Horkovzdusna friteza delimano
Digitalni horkovzdusna friteza recenze
Lauben friteza
Friteza 2 l
Horkovzdušná fritéza delonghi
Friteza s filtraci oleje
Friteza lotus